HBO Go

HBO Go má obrovský výpadok. Nefunguje aplikácia ani web!

To, že internet funguje, je malý zázrak. Sem-tam sa však stane, že nastanú problémy. Za posledné roky sme sa stretli s tým, že výpadok evidoval Facebook, Google a technickí škriatkovia nenechali na pokoji ani našich operátorov. Najnovšou obeťou je streamovacia služba HBO Go.

HBO dnes na svojej facebookovej stránke upozornilo na veľký výpadok svojich služieb. Nefunguje prihlásenie, a tým pádom užívatelia nemajú prístup k filmom a seriálom.

HBO Go má dnes technické problémy

Servisné upozornenie: V súčasnej dobe evidujeme technický problém. Niektorí užívatelia môžu mať problémy s prístupom či používaním aplikácie. Za spôsobené nepríjemnosti sa vám ospravedlňujeme. Naše technické oddelenie pracuje na vyriešení problému v čo najkratšom čase,“ píše sa na stránke HBO CZSK (preložené do slovenčiny, pozn. red.).

Výpadok HBO Go
HBO na výpadok upozornilo na Facebooku.

Podľa služby Downdetector začali používatelia registrovať problémy krátko pred pol deviatou večer, teda približne pred hodinou. Aktuálny stav sme overili aj u nás v redakcii a potvrdili sme, že nefunguje prihlásenie v aplikácii a dokonca ani vo webovom prostredí.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!

Ako dlho bude firme trvať odstránenie výpadku momentálne nie je známe.

Total
57
Zdieľaní
Total
57
Zdieľať