Nová bondovka No Time to Die bude meškať: Nokia žiada znovu natočiť scény, chce v nich novší model

James Bond musí vymeniť telefón. Upravujú celý film.

Jeden z predstaviteľov Nokie ešte v roku 2020 naznačil, že firma začala spolupracovať s tvorcami známych filmov s Jamesom Bondom. Cieľom tejto spolupráce bolo ukázať, že agent 007 tiež používa smartfóny a keď si má vybrať, vyberie si Nokiu.

Najnovší film zo série, No Time to Die mal mať premiéru ešte v apríli 2019. V tomto čase však projekt opustil pôvodný režisér Danny Boyle, čo spôsobilo oneskorenie jeho premiéry v kinách. Neskôr prišla pandémia spojená s COVID-19, čo vydanie filmu opäť posunulo, na apríl 2021. Ani tento termín však producenti nedodržia.

Informácie z britského denníka The Sun totiž naznačujú, že film príde ešte neskôr. Zaujímavý je hlavne dôvod tohto zdržania. Tak veľký a známy projekt ako James Bond má veľa sponzorov, ktorí sa v snímke mihnú na pár sekúnd. Vzhľadom na to, že film začali natáčať v roku 2019 sa v ňom nachádzajú produkty, ktoré sú v roku 2021 zastaralé.

Nokia v snímke No Time to Die

Kým sa film dostane von to bude vyzerať tak, že Daniel Craig a všetci ostatní členovia hereckej zostavy používajú niečo, čo bolo predstavené dlhú dobu. To samozrejme firmy nechcú. Veľké technologické firmy chcú, aby herci používali nové alebo pripravované produkty, ktoré im pomôžu s ich propagáciou a následným predajom. Znamená to, že niektoré scény sa budú musieť veľmi opatrne upraviť a zhodnotiť,“ napísal jeden zo zdrojov.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákom chodí mimoriadne nebezpečný email. Môžete prísť o tisíce! (FOTO)

Nokia si musí vybrať

Vo filme sa mala mihnúť Nokia 8.3 5G a produkty ďalších značiek, medzi ktoré patrí napríklad Adidas, Bollinger či Omega. Samotná Nokia 8.3 5G sa začala predávať ešte v októbri 2020. To je dosť dávno aj na nového Jamesa Bonda.

Nokia 8.3
Nokia 8.3. Foto: HMD Global

V pôvodnom traileri na No Time to Die z roku 2019 sa dokonca objavila ešte staršia Nokia 7.2. Ktovie teda, aký model si vyberie výrobca smartfónov pre rok 2021. Filmári majú čas na úpravy alebo opätovné natočenie scén do októbra 2021.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať