Udržujete sa vo forme? Stačí jedna fotka a ste v hre o hodinky Watch GT 2 Pro

Spoločnosť Huawei si v spolupráci s fitnesscentrami FitUp! pripravila zaujímavú výzvu, v rámci ktorej môžete vyhrať inteligentné hodinky Watch GT 2 Pro.

Spoločnosť Huawei si v spolupráci s fitnesscentrami FitUp! pripravila zaujímavú výzvu, v rámci ktorej môžete vyhrať inteligentné hodinky Watch GT 2 Pro.

Samozrejme, nebude to len tak. Udržiavať sa vo forme počas pandemickej doby môže byť náročné a práve fyzická aktivita je tým, na čo cieli výzva vyhlásená oboma spoločnosťami.

Ak chcete mať jedny z hodiniek Watch GT 2 Pro v hodnote 299 eur pod vianočným stromčekom, stačí robiť niečo pre svoje zdravie a zdokumentovať to. A následne mať iba trochu šťastia.

Ako sa zapojiť

Sledujte FitUp! na Instagrame a pridajte svoju Insta story, na ktorej cvičíte. Huawei a FitUp! pripravili 4 série tréningov pre celé telo, silový tréning, chrbát a vytrvalosť, ktoré sú dostupné bezplatne.

Watch GT2 Pro
Foto: Huawei

Môžete však cvičiť akýkoľvek cvik – tieto tréningy sú len pre inšpiráciu. Zapojiť sa môžete ako videom, tak aj fotografiou. Aby bol váš príspevok zaradený do súťaže, nezabudnite v Insta story označiť profil @fitupskofficialpridať hashtag #CVICIMsHUAWEI.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Dávajte si pozor na NOVÚ SMS-ku, môžete prísť o peniaze!

Každý zúčastnený dostane srdiečko ako reakciu na svoju súťažnú IG story – ako potvrdenie, že bol zaradený do súťaže. Výhercovia 5 hodiniek Huawei Watch GT 2 Pro budú vybraní nasledovne:

Traja výhercovia budú vyžrebovaní zo všetkých followerov profilu FitUp!, ktorí sa aspoň raz počas trvania súťaže zapojili označením profilu @fitupskofficial a hashtagu #CVICIMsHUAWEI.

Dvaja výhercovia budú vybraní z tých najaktívnejších, ktorí sa najčastejšie zapájali dokumentovaním svojich tréningov a dodržali všetky podmienky súťaže.

Súťaž trvá do 20.12. Výsledky budú zverejnené na oficiálnom profile FitUp! 21.12.2020.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať