oneplus 8 pro

OnePlus 9 posunie fotografiu na novú úroveň: Využije služby špičkových expertov Leica

Príspevok, ktorý informátor zverejnil na Twitteri, ďalej prezrádza, že Leica bude na nových smartfónoch spolupracovať aj s čínskym gigantom Huawei.

Vlajkové lode spoločnosti OnePlus sa vždy vyznačovali mnohými skvelými kvalitami. Či už je reč o kvalitnej konštrukcii, prepracovanom softvéri, dlhej výdrži či špičkovom výkone, ak sa rozhodnete pre vlajkovú loď od OnePlus, s týmto všetkým môžete rátať.

V jednej oblasti však vždy mierne zaostávali za konkurenciou. Reč je o fotoaparátoch. Objektívy, ktoré možno nájsť v smartfónoch spoločnosti OnePlus, síce nie sú zlé či nekvalitné, no nedajú sa považovať za zrovna silnú stránku.

Avšak práve to sa má zmeniť s príchodom série OnePlus 9, ktorá má byť predstavená v prvom štvrťroku 2021. Podľa informátora @RODENT950 má OnePlus na svojich nových vlajkových lodiach spolupracovať so spoločnosťou Leica. Na novinku upozornil server Gizmochina.

Kvalita snímačov v smartfónoch série OnePlus 9 by tak mohla dosahovať doslova špičkovej úrovne, vďaka čomu bude výrobca schopný lepšie konkurovať iným značkám, ktoré v tomto smere aktuálne dominujú. Žiaľ, podrobnejšie informácie v tomto momente k dispozícii nemáme.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Samsung Galaxy A52 5G získava aktualizáciu na Android 12!

Príspevok, ktorý informátor zverejnil na sociálnej sieti Twitter, ďalej prezrádza, že Leica bude na nových smartfónoch spolupracovať aj s čínskym gigantom Huawei, zatiaľ čo Nokia a Vivo využijú schopnosti spoločnosti Zeiss.

Nové vlajkové lode budú mať čo ponúknuť

Ak sú tieto informácie pravdivé, je viac než pravdepodobné, že smartfóny OnePlus 9 budú apelovať na čo najvyššie pozície v rôznych rebríčkoch, ako je napríklad veľmi známy a obľúbený DxOMark.

Zatiaľ však ide len o tvrdenie informátora, čo znamená, že stále nemáme k dispozícii oficiálne potvrdenie.

A aj keby bol únik pravdivý, stále nie je isté, či sa budú objektívmi od Leica pýšiť všetkých chystané modely, alebo len najväčší a najlepší OnePlus 9 Pro. Ostatne majú do očakávanej série spadať aj modely OnePlus 9 a OnePlus 9E.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať