ANKETA: Spraví Samsung dobre, ak zruší sériu Galaxy Note?

O tom, že Samsung plánuje veľké zmeny vo svojom portfóliu sa začalo rozprávať veľmi intenzívne. Obľúbené smartfóny majú úplne skončiť.

O tom, že Samsung plánuje veľké zmeny vo svojom portfóliu sa začalo rozprávať veľmi intenzívne. Očakáva sa totiž, že firma úplne zruší obľúbenú sériu Galaxy Note.

Špekuláciám olej do ohňa priliala aj agentúra Reuters, ktorá od troch zdrojov zistila, že Samsung skutočne plánuje ukončenie Galaxy Note s tým, že pracovať s obľúbeným S Pen naučí chystaný Galaxy S21 a skladací Galaxy Z Fold 3.

Pre kórejského výrobcu by to bol obrovský krok, ktorý sa takmer určite stretne s vlnou nemilých odkazov od spokojných majiteľov smartfónov tejto série. Pôvodný Note bol pre firmu extrémne dôležitým zariadením. Dá sa povedať, že ju sčasti spopularizoval. Samsung si pri Note veril a na rozdiel od Steva Jobsa bol presvedčený, že veľké displeje sú budúcnosťou.

Rovnako to spravil aj pri S Pen. Neustále ho vylepšoval až do bodu, kedy je S Pen najpokrokovejším stylusom pre smartfóny.

TIP REDAKCIE
Facebook v Európe chystá revolúciu: Vytvorí 10 000 pracovných miest, no čo presne plánuje?

Momentálne nevieme, čo všetko Samsung spraví pre to, aby dokázal podporu S Pen priniesť aj na skladací Galaxy Z Fold 3. Pri skladacích smartfónoch je hlavným problémom displej, ktorý je príliš mäkký. Aj obyčajné zatlačenie nechtom ho dokáže poškodiť, S Pen by tak minimálne pre aktuálnu generáciu mohol predstavovať problém. Dá sa však predpokladať, že Samsung už má riešenie, ktoré zdokonaľuje.

Aktuálna cena Samsung Galaxy Note20 Ultra (denne aktualizované)

Každopádne, zaujíma nás váš názor. Je podľa vás správny čas ukončiť Galaxy Note sériu? Dajte nám vedieť v ankete a diskusii nižšie!

Robí Samsung dobre?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať