Remasteru sa dočká aj herná séria Mass Effect. Dorazí už začiatkom budúceho roka

Je to potvrdené – remasteru sa dočká ďalšia legendárna herná séria, konkrétne trilógia Mass Effect. Hry sa nám v novom kabáte ukážu už na jar budúceho roku.

Je to potvrdené – remasteru sa dočká ďalšia legendárna herná séria, konkrétne trilógia Mass Effect. Hry sa nám v novom kabáte ukážu už na jar budúceho roku, píše publikácia Engadget.

Aby sme boli konkrétnejší, všetky pôvodné diely, ktoré debutovali medzi rokmi 2007 a 2012, sa síce dočkajú značných vizuálnych vylepšení, no údajne nepôjde o kompletnú prerábku. Hry teda čaká zhruba to isté, čoho sa nedávno dočkal Need for Speed: Hot Pursuit.

“Nová” trilógia bude známa ako Mass Effect Legendary Edition a ponúkne podporu pre 4K rozlíšenie, vyššie snímkovanie a ďalšie lákavé vylepšenia vizuálnej stránky. Samozrejme, v balíčku budú obsiahnuté aj všetky herné rozšírenia (DLC) či dodatočný obsah v podobe “promo” zbraní a vybavenia.

Modernizovaná verzia série Mass Effect príde počas jari 2021. Dostupná má byť na PC, PS4, Xbox One a s dodatočnými “špecifickými vylepšeniami” aj na PS5 či Xbox Series X.

TIP REDAKCIE
YouTube Premium prichádza s ročným predplatným. Je výhodnejšie

Nový Mass Effect?

To však nie je všetko. BioWare si na nás totiž nechystá len modernizáciu starých dielov, ale aj úplne nové pokračovanie. Štúdio ho označilo ako “novú kapitolu Mass Effect univerza”.

Žiaľ, viac sa toho o novej hre aktuálne nevie, nakoľko je jej vývoj ešte doslova v plienkach. Očakávame, že sa ďalších a podrobnejších informácií dočkáme v priebehu najbližších mesiacov.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať