EA oživí Need for Speed: Hot Pursuit. Pozrite si trailer!

Pôvodná verzia hry debutovala na jeseň v roku 2010, čo znamená, že skok v rámci grafického spracovania bude skutočne obrovský.

EA pripravuje remaster jedného z dielov legendárnej hernej série Need for Speed. Konkrétne je reč o NFS: Hot Pursuit, ktorého nové vizuálne prevedenie by sa nám malo v celej svojej kráse ukázať už budúci mesiac.

Pôvodná verzia hry debutovala na jeseň v roku 2010, čo znamená, že skok v rámci grafického spracovania bude skutočne obrovský. O tejto skutočnosti nás presviedča nedávno zverejnené video, ktoré vo svojej podstate slúži aj ako trailer.

Need for Speed: Hot Pursuit taktiež dorazí spolu so všetkými rozšíreniami, ktoré boli vydané pre pôvodnú hru. Späť sa vracia aj obľúbená sociálna sieť Autolog.

Ramastrovaná verzia bude dostupná na PC, PlayStation 4, Xbox One aj Nintendo Switch. Každá platforma však ponúkne iný zážitok, konkrétne máme na mysli rozlíšenie a snímkovanie.

Pre PC, PlayStation 4, Xbox One aj Nintendo Switch

Ako píše server The Verge, konzoly PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch budú schopné hru rozbehnúť v rozlíšení 1080p pri snímkovaní 30 FPS. Užívatelia PlayStation 4 Pro a Xbox One X si môžu zvoliť hranie v rozlíšení 1080p pri 60 FPS alebo v 4K pri 30 FPS. Absolútne najlepšie možnosti ponúka PC, ktorý môže NFS: Hot Pursuit rozbehnúť v 4K rozlíšení pri max 60 FPS.

TIP REDAKCIE
Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Skvelou správou je, že novinka bude podporovať cross-platform multiplayer, čo znamená, že sa budete môcť pretekať so svojimi priateľmi aj vtedy, ak každý hráte na inej platforme.

Novinka vychádza už v novembri

Remastrovaná verzia Need for Speed: Hot Pursuit vyjde 6. novembra pre Xbox One, PlayStation 4 aj PC. Užívatelia Nintendo Switch si budú musieť počkať do 13. novembra.

A cena? V prostredí konzol má hra stáť 39,99 dolárov. V prípade PC bude dostupná na službách Steam a Origin, a to za 29,99 dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať