Crysis v štýle Battle-Royale? Aj na tom údajne môže pracovať štúdio Crytek

Crytek aktuálne môže pracovať na niekoľkých nových tituloch, vrátane remasterov nových dielov série Crysis, novom Ryse či Crysis Next.

Herné štúdio Crytek nedávno vydalo kompletný remaster svojho nadmieru úspešného titulu z roku 2007, Crysis Remastered. Vývojári sa na novom prevedení doslova vyšantili. Grafické spracovanie hry bolo vylepšené natoľko, že ju na maximálnych grafických nastaveniach neutiahne ani ten najvýkonnejší dostupný GPU. Teda, lepšie povedané, utiahne, no nie na viac ako 30 FPS.

A vyzerá to, že sa Crysis Remastered v blízkom období dočká hneď niekoľkých súrodencov. Najnovší únik informácií, na ktorý poukázal server Wccftech, naznačuje, že Crytek môže pracovať na niekoľkých nových tituloch, vrátane remasterov nových dielov série Crysis, novom Ryse či Crysis Next.

Žiaľ, aktuálny stav údajne plánovaných projektov nám nie je známy. Práca na tituloch teda už môže prebiehať, ale taktiež aj nemusí.

Rozhodne však ide o veľmi zaujímavé novinky, ktoré by sa na trhu tešili nemalej popularite.

TIP REDAKCIE
Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!

Crysis Next?

Čo konkrétne si môžeme predstaviť pod pojmami Crysis 2 Remastered a Crysis 3 Remastered je asi každému jasné. To, čo upútalo ešte väčšiu pozornosť, je Crysis Next.

Crysis Next má byť Crysis v štýle Battle-Royale – 100 proti sebe bojujúcich hráčov v nanooblekoch, ktoré by hráčom mali ponúknuť všetky obľúbené schopnosti od supersily, cez neviditeľnosť až po bleskovú rýchlosť. Ako presne to bude vyzerať však zatiaľ nevieme, nakoľko projekt ešte nebol oficiálne predstavený.

Crysis 2 Remastered môže byť doslova za rohom

Čo sa týka spomínaných remasterov, Crysis 2 Remastered by sa nám mohol ukázať už onedlho, nakoľko remaster tretieho dielu má byť naplánovaný už na február 2021. Dočkať sa pritom máme aj kompletnej kolekcie, a to niekedy počas mája.

Vyššie, uvedené informácie sú len predmetom špekulácií a zatiaľ neboli oficiálne potvrdené.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať