Duálna nabíjačka MagSafe Duo of Apple: Za luxus nabíjania telefónu aj hodiniek si zaplatíte

Apple včera aktualizoval svoj eshop. Do ponuky zaradil predobjednávky nových modelov smartfónu iPhone 12. Pridal aj nabíjačku MagSafe Duo.

Apple včera aktualizoval svoj eshop. Do ponuky zaradil predobjednávky nových modelov smartfónu iPhone 12. Spolu s telefónmi do ponuky pridal aj príslušenstvo, medzi ktorým sa objavila aj dvojitá nabíjačka MagSafe. Vďaka nej napríklad môžete nabíjať iPhone 12 a hodinky Apple Watch naraz.

S nabíjačkou sa Apple pochválil ešte počas svojej tlačovej konferencie. Cenu však neprezradil. Stalo sa tak až teraz, keď ju zaradil do obchodu. No a cena? Tá je už tradične „applovská“. Dvojitá nabíjačka MagSafe sa totiž predáva za približne 150 eur.

Ide o cenu, ktorú pravdepodobne nečakali ani najväčší fanúšikovia výrobcu. Klasická MagSafe nabíjačka pre jedno zariadenie totiž stojí približne 45 eur. Je to teda niečo, čo sa oplatí kúpiť? Ťažko povedať. Bude sa predávať ako teplé rožky?

Takmer s určitosťou áno. Zarážajúce však je, že v balení k nabíjačke nenájdete adaptér do siete, ktorý si musíte kúpiť za ďalších 20 eur. Celková cena za nabíjačku tak vystúpi na cenu za lacnejší smartfón.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať