VIDEO Galaxy Z Fold 2 za 1999 € v teste odolnosti. Takmer nezničiteľný pánt!

Keď Samsung minulý rok predstavil prvú verziu Galaxy Fold, čelil vlne kritiky. Tá sa netýkala technologického pokroku ale kvality spracovania.

Keď Samsung minulý rok predstavil prvú verziu Galaxy Fold, čelil vlne kritiky. Tá sa netýkala technologického pokroku ale kvality spracovania. To sa dalo až príliš jednoducho poškodiť, čo mnohých odradilo od zakúpenia si zariadenia novej generácie.

Nedávno predstavený Galaxy Z Fold 2 sa tieto problémy snaží riešiť. Na to ako sa to Samsungu podarilo sa už tradične pozrel YouTuber Zack Nelson, známy ako JerryRigEverything.

Testom prešiel nielen vonkajší, ale aj vnútorný displej. „Recenzent“ svoju pozornosť upriamil aj na mechanizmus, vďaka ktorému je možné displej skladať na polovicu. Na prekvapenie mnohých ho Samsung vylepšil tak, že zvládne odolať rôznym nečistotám. Zároveň je tak pevný, že sa ho nedá ohnúť v opačnom smere, čo je skvelou správou pre všetkých záujemcov.

Čo však nebolo až tak pôsobivé bolo UTG (Ultra Thin Glass) sklo, ktoré je stále možné poškrabať aj nechtom. So zariadením je tak nutné zaobchádzať opatrne. Pri nosení vo vrecku sa mu nič nestane, keďže vonkajší displej aj zadná strana sú chránené vrstvou nového krycieho skla Gorilla Glass Victus, pri otvorení si treba dávať oveľa väčší pozor.

TIP REDAKCIE
Intel verí, že sa Apple vráti k jeho čipom. Zvolil presvedčivú taktiku
Vnútorný displej na Galaxy Z Fold 2 sa dá poškrabať aj nechtom.

Spomenieme aj test snímača odtlačkov prstov, s ktorým sme pri Galaxy Z Fold 2 veľmi spokojní. Zack Nelson zistil, že ho stačí len kúsok poškriabať a okamžite prestane fungovať. Treba si preto dávať pozor aj na tento komponent.

TECHBYTE momentálne dokončuje plnú recenziu Galaxy Z Fold 2. Ak vás zaujíma, ako ďaleko Samsung zašiel či už po hardvérovej alebo softvérovej stránke, nezabudnite sa vrátiť. Bude to stáť za to.

Total
27
Zdieľaní
Total
27
Zdieľať