Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Testujeme skladací Samsung Galaxy Z Fold 2: Pýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma!

Samsung ešte začiatkom septembra predstavil novú generáciu skladacieho smartfónu Galaxy Z Fold 2, ktorý okamžite zaujal pozíciu najprémiovejšieho smartfónu.

Samsung ešte začiatkom septembra predstavil novú generáciu skladacieho smartfónu Galaxy Z Fold 2, ktorý okamžite zaujal pozíciu najprémiovejšieho smartfónu spoločnosti. Bol som pri predstavení prvej generácie a poviem vám, predstava rozložiť kompaktný smartfón na tablet ma veľmi zaujala.

Ako to však býva pri čomkoľvek novom, prvé generácie majú muchy, ktoré je nutné vychytať. To spoločnosti väčšinou stíhajú do vydania druhej generácie, čo je zjavné už pri prvom pohľade na Galaxy Z Fold 2. Ide o zariadenie, ktoré síce nie je určené pre úplne bežného zákazníka. Tí, ktorí ho vedia zaradiť do svojho produktívneho života si ho však budú pochvaľovať, ak vám to peňaženka dovolí, samozrejme.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Ak by ste skladací telefón chceli len pre to, že sa mu ohýba displej bez predstavy ďalšieho využitia, pozrite si radšej Galaxy Z Flip. Je taktiež skladací, no výrazne lacnejší. Samsung ho predáva za 1 449 €, iní predajcovia hlásia cenu len tesne nad hranicou 1 000 €. Späť však ku Z Fold 2.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Zaujíma vás niečo?

Od včera pre vás pripravujem podrobnú recenziu, v ktorej využitie Fold 2 rozpíšem dopodrobna. Venovať sa budem skupine ľudí, pre ktorú je takéto zariadenie naozaj užitočné a opíšem všetky unikátne body, ktoré z Fold 2 robia tak zaujímavé zariadenie.

Ak by vás zaujímala nejaká konkrétna vec, rád ju do recenzie zakomponujem, poprípade na ňu odpoviem priamo v komentároch nižšie.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Po prvých 24 hodinách s telefónom však za seba môžem povedať, že som naozaj príjemne prekvapený generačným skokom. Zatiaľ čo prvý Galaxy Fold plnil úlohu zhmotnenia prototypu, druhá generácia je vyčačkaná do posledného detailu. Veľký vonkajší displej, cez ktorý môžete telefón ovládať pohodlne aj bez otvorenia a obrovský vnútorný displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou sú jasné znaky toho, že si dal Samsung záležať.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Galaxy Z Fold2 5G sa na Slovensku začal predávať 18. septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 1 999 €. K dispozícii sú aj rôzne puzdrá, ktoré telefón chránia, akurát je škoda, že mi Samsung jedno z nich neposkytol. Teraz sa ho celkom bojím nosiť po vreckách a na použitie „ponožky“ som ešte, povedzme, nedozrel.

Ak na mňa máte otázku ohľadom Samsung Galaxy Z Fold2 5G, sem s ňou. Som samé ucho/oko.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať