Donald Trump

Ľudia musia odstrániť príspevky, v ktorých Trumpovi prajú, aby zomrel na COVID-19

Informácia o tom, že mal prezident Donald Trump pozitívny test na COVID-19 rozprúdila niekoľko vášnivých debát. Mnohé z nich sa odohrávali na Twitteri.

Informácia o tom, že mal prezident Donald Trump pozitívny test na COVID-19 rozprúdila niekoľko vášnivých debát. Mnohé z nich sa odohrávali na Twitteri. Niektorí používatelia priamo popriali Trumpovi, aby na COVID-19 zomrel. Iní to zas naznačili nepriamo.

Twitter na správanie používateľov zareagoval prakticky okamžite. Upozornil ich, že takéto správanie voči komukoľvek sociálna sieť nebude tolerovať. Príspevky, ktoré porušujú pravidlá musia používatelia odstrániť.

Sociálna sieť zároveň dodala, že porušenie pravidla hneď neznamená, že dôjde aj k zablokovaniu účtu, ako sa domnievalo mnoho spravodajských webov. Pochopiteľne, ak by sa správanie používateľov nezlepšilo, k vymazaniu účtu môže dôjsť.

O tom, že má prezident Donald Trump koronavírus sme sa dozvedeli v piatok ráno. S informáciou o nakazení prezidenta prišiel hlavný lekár Bieleho domu, Sean Conley. Trumpa v noci na dnes previezli helikoptérou do zdravotného strediska armády Waltera Reeda, kde má stráviť niekoľko dní.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop
Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať