xiaomi

Predstavenie Redmi Note 10 sa blíži: Čo môžeme očakávať v rámci špecifikácií?

Všetko by sme sa o smartfónoch mali dozvedieť počas oficiálneho predstavenia, ktoré sa údajne môže konať už na konci októbra.

Podznačka čínskeho výrobcu Xiaomi, Redmi, má už dlhší čas usilovne pracovať na svojom najnovšom rade smartfónov – Note 10. Chystané kúsky by sa nám mali odhaliť už čoskoro.

O zariadeniach zo série Redmi Note 10 sme toho v poslednom období počuli celkom dosť. Výkonnejší variant, ktorý pravdepodobne debutuje ako Redmi Note 10 Pro, má byť prvým smartfónom značky Redmi so 108 Mpx hlavným snímačom obrazu. Zároveň však má ísť aj o vôbec najlacnejší smartfón vybavený objektívom s tak vysokým rozlíšením.

Túto informáciu po novom prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo potvrdzuje renomovaný informátor Digital Chat Station.

Výkonnejší variant poženie SD 750G, štandardný zase Dimensity 720

Ten vo svojom príspevku, na ktorý upozornil server GSMArena, uvádza, že jeden z pripravovaných modelov skutočne ponúkne 108 Mpx hlavný fotoaparát. Konkrétny názov zariadenia, žiaľ, neuviedol. Čo však spomenul, je procesor, ktorý ho bude poháňať. Konkrétne má tento post zastávať čipset Snapdragon 750G od Qualcommu. Tieto špecifikácie podľa všetkého patria výkonnejšiemu variantu z očakávanej dvojice.

Jeho cenovo dostupnejší a o niečo menej výkonný súrodenec sa má pýšiť 48 Mpx hlavným snímačom obrazu a čipsetom Dimensity 720 od MediaTeku.

Taktiež sa špekuluje, že obidva modely budú vybavené LCD displejmi s kruhovým výrezom pre selfie fotoaparát. Čo sa týka batérie, tá má ponúknuť kapacitu 4 800 mAh a podporu pre 33 W nabíjanie.

Všetko by sme sa o smartfónoch mali dozvedieť počas oficiálneho predstavenia, ktoré sa údajne môže konať už na konci októbra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať