iPhone 12 bude predstavený dnes večer. Sledujte podujatie naživo!

Spoločnosť Apple dnes večer, t. j. 13. októbra o 19. hodine nášho času, začne s postupným predstavovaním svojich nových hardvérových produktov, očakávaných smartfónov iPhone 12.

Spoločnosť Apple dnes večer, t. j. 13. októbra o 19. hodine nášho času, začne s postupným predstavovaním svojich nových hardvérových produktov, očakávaných smartfónov iPhone 12.

Podujatie spoločnosť Apple nazvala „Hi, Speed“, čím môže odkazovať na 5G pripojenie, super výkonný čipset A14 a možno rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie. Nech už pomenovanie znamená čokoľvek, uvidieť by sme mali štyri nové smartfóny iPhone.

  • iPhone 12 mini s 5,4-palcovou uhlopriečkou a predpokladanou cenou od 599 USD
  • iPhone 12 so 6,1-palcovou uhlopriečkou a predpokladanou cenou od 699 USD
  • iPhone 12 Pro so 6,1-palcovou uhlopriečkou a predpokladanou cenou od 999 USD
  • iPhone 12 Pro Max so 6,7-palcovou uhlopriečkou a predpokladanou cenou od 1099 USD

Okrem nových smartfónov môže Apple predstaviť aj nový inteligentný reproduktor HomePod Mini a lokalizačné štítky AirTag, o ktorých sme písali ešte v apríli.

Podujatie „Hi, Speed“ je technologickou udalosťou roka, ktorú bude sledovať množstvo fanúšikov značky Apple a technologických nadšencov. Ak medzi nich patríte, Apple si pre vás pripravil živé vysielanie, ktoré môžete sledovať odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Asi najjednoduchšiu cestu k vysielaniu predstavuje živý stream priamo na YouTube, ktorý je už v tejto chvíli aktívny. Stačí kliknúť SEM alebo prejsť na koniec tohto textu. Nastaviť si môžete pripomenutie, aby ste prenos náhodou nezmeškali.

Livestream nájdete aj na oficiálnej stránke Apple. Sledovať sa dá cez iPhone, iPad alebo Mac a prehliadač Safari, poprípade cez aplikáciu Apple TV. Podmienkou je operačný systém iOS 10 a macOS Sierra 10.12 a ich novšie verzie.

Asi netreba dodávať, že celé podujatie bude prebehať výhradne online, bez živého publika a osobnej účasti pozvaných hostí. Podujatie budeme sledovať spolu s vami a krátko po ňom pripravíme súhrn všetkých zaujímavých noviniek.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať