Redmi môže pripravovať vôbec najlacnejší smartfón so 108 Mpx hlavným snímačom

Na sieti Weibo sa objavil smartfón, ktorý je aktuálne známy len ako Ganguin Pro. Ísť má o vôbec najlacnejší smartfón vybavený 108 Mpx foťákom.

Xiaomi je jednou z prvých spoločností, ktorá začala vo svojich top-end modeloch používať 108 Mpx snímače. Zvyšovanie počtu megapixelov začalo pri Redmi Note 8 Pro, ktorý ponúkol 64 Mpx objektív, pričom len o pár mesiacov neskôr čínsky výrobca predstavil Mi Note 10 vybavený šialeným 108 Mpx senzorom.

A vyzerá to, že 108 Mpx snímače obrazu postupne prichádzajú aj do nižších cenových kategórií. Na sieti Weibo sa totiž objavil smartfón s označením Ganguin Pro. Ísť má o vôbec najlacnejší smartfón vybavený 108 Mpx foťákom, preto je vysoko pravdepodobné, že debutuje pod značkou Redmi, píše Gizchina.

Dočkať sa máme aj štandardného modelu. Ten je zatiaľ známy len ako “Ganguin” a údajne ponúkne 64 Mpx hlavný senzor. Žiaľ, viac sa toho o pripravovaných zariadeniach nevie. Informátor však deklaruje, že ich predstavenie môže byť blízko.

TIP REDAKCIE
Zlé správy z Izraelu: Ľudia sa dokážu nakaziť Omikronom aj po absolvovaní štvrtej vakcíny

Redmi Note 10?

V tomto momente teda môžeme pracovať len so špekuláciami. Je možné, že dva spomenuté smartfóny budú spadať pod rad Redmi Note 10, ktorý nám má výrobca predstaviť v priebehu najbližších mesiacov.

Vylúčená však nie je ani možnosť, že debutujú ako Xiaomi smartfóny. Eventuálne tak môžu spadať aj pod tohtoročnú sériu Mi Note, ktorá sa nám má ukázať v novembri, alebo pod rad Mi CC10.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať