Séria Redmi Note 10 nám môže byť predstavená už tento mesiac

Redmi Note 10 má ponúknuť Snapdragon 750G a batériu s kapacitou 4 820 mAh. Výkonnejší variant údajne poženie procesor Dimensity 820 od spoločnosti MediaTek.

Už dlhší čas sa očakáva, že Redmi svoju novú sériu smartfónov Note 10, predstaví niekedy v druhej polovici tohto roka. Túto informáciu teraz čiastočne potvrdzuje a upresňuje Wang Teng z Redmi, súdiac podľa jeho nedávneho príspevku na čínskej sociálnej sieti Weibo.

Ako píše server Gizchina, konkrétne v príspevku stojí toto: “Je čas kúpiť si nové oblečenie a __.” Na základe tejto jedinej vety vznikli špekulácie, že sa nám rad Redmi Note 10 ukáže ešte pred populárnym čínskym nákupným festivalom známym ako 11.11. (alebo Double 11). Pochopiteľne, konať sa bude 11. novembra.

Zdroj: Weibo (via Gizchina)

Bolo by celkom logické, ak by boli nové smartfóny v deň festivalu, ktorý je zameraný na nákupy a výpredaje, už predstavené. Ukázať sa nám teda môžu ešte tento mesiac alebo začiatkom novembra.

Očakáva sa, že séria bude pozostávať z dvoch modelov aktuálne známych aj ako Ganguin a Ganguin Pro. Preto je vysoko pravdepodobné, že zariadenia budú predstavené ako Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro.

Čo ponúkne výbava?

Čo sa týka výbavy Note 10, očakávať máme prítomnosť čipsetu Snapdragon 750G od Qualcommu a batériu s kapacitou 4 820 mAh. Výkonnejší variant údajne môže poháňať procesor Dimensity 820 od spoločnosti MediaTek.

TIP REDAKCIE
Pedál až na podlahu: MacBook Pro s M1 Max získa režim, ktorý využije kapacity nového čipu naplno

Viac toho o pripravovaných novinkách žiaľ nie je známe. Keďže však môžu byť predstavené už v priebehu najbližších týždňov, je dosť možné, že sa v blízkom období dočkáme ďalších informácií.

Nakoniec musíme zdôrazniť, že vyššie spomenuté informácie týkajúce sa výbavy sú zatiaľ len predmetom úniku, preto vám ich odporúčame brať s aspoň menšou rezervou.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať