To bolo rýchle: Niektorí užívatelia Galaxy S20 FE sa sťažujú na problémy s displejom

Mnohí hlásia, že ich Galaxy S20 FE často nereaguje na dotyky či potiahnutia po obrazovke. Ďalší zase tvrdia, že si displej niekedy doslova robí, čo chce.

Pár týždňov dozadu predstavená cenovo dostupná vlajková loď od Samsungu, Galaxy S20 FE, má problémy. Niektorí užívatelia sa na Reddite a oficiálnych fórach začali sťažovať na chybnú obrazovku.

Problémy sa majú týkať reakcií displeja. Sťažnosti užívateľov sú však rôzne.

Mnohí hlásia, že ich Galaxy S20 FE často nereaguje na dotyky či potiahnutia po obrazovke. Ďalší majú zase opačný problém, a to taký, že si displej niekedy doslova robí čo chce.

Dobrou správou je, že sa na tieto problémy zatiaľ sťažuje len malá skupina užívateľov. No na druhú stranu, smartfón je na trhu pomerne krátko.

Podobných chýb si údajne všimol aj Ben Schoon z 9to5Google. Konkrétne uvádza, že jeho testovací kúsok občas samovoľne aktivoval “vreckový” režim, a to aj vtedy, keď ho držal v ruke.

Aktuálne nie je úplne isté, či je chyba v hardvéri alebo v softvéri. Ak by však bola problémom druhá možnosť, Samsung by dokázal všetky sťažnosti vyriešiť softvérovou aktualizáciou.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať