Plánujete kúpu Huawei Mate 40 Pro? Pripravte si poriadny balík, stáť má až 1 200 €!

Na stránke nemeckého Amazonu sa objavil Mate 40 Pro. Okrem dátumu, kedy by mal oficiálne vstúpiť do predaja, nám prezradila aj jeho maloobchodnú cenu.

Huawei nám už zajtra ukáže svoje najčerstvejšie vlajkové lode, konkrétne sériu Huawei Mate 40. O pripravovaných zariadeniach sme toho počas posledných týždňov síce počuli už dosť, no úniky sa vždy týkali len špecifikácií a dizajnu. Až doteraz.

Na stránke nemeckého Amazonu sa totiž (pravdepodobne nechtiac) objavil Mate 40 Pro. Okrem dátumu, kedy by mal smartfón oficiálne vstúpiť do predaja, nám prezradil aj jeho maloobchodnú cenu. Na novinku upozornila publikácia GSMArena.

Koľko teda bude stáť? Ako ste už iste vyčítali z nadpisu, málo to nebude. Vlajková loď má totižto štartovať na hranici 1 199 €. Do predaja vraj vstúpi 9. novembra.

Zdroj: Amazon.de (aktuálne ostránené)/GSMArena

Amazon potvrdzuje očakávané špecifikácie

Stránka taktiež potvrdzuje aj časť špecifikácií, o ktorých sa doposiaľ viac-menej len špekulovalo. Smartfón má ponúknuť 6,76-palcový OLED displej, 8 GB RAM, 256 GB interného úložiska a 50 Mpx hlavný snímač obrazu. Po softvérovej stránke ho bude poháňať kombinácia Android 10 a EMUI 11. Podrobnejšie sme sa výbave Mate 40 Pro venovali v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!

Mate 40 Pro sa nám má po boku svojich súrodencov oficiálne odhaliť už zajtra, 22. októbra, a to o 14:00 stredoeurópskeho času. Čínsky gigant plánuje odhaliť štyri nové zariadenia, a to Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro+ a Mate 40 RS Porsche.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať