huawei mate 30 Pro

Vlajkové lode z radu Huawei Mate 40 majú byť predstavené 22. októbra

Najnovší rad vlajkových lodí z kuchyne Huawei sa nám má oficiálne odhaliť už 22. októbra, a to o 14:00 stredoeurópskeho času.

Huawei sa aj napriek reštrikciám uvaleným zo strany Spojených štátov amerických nevzdáva a s produkciou smartfónov plánuje pokračovať aj naďalej, i keď v menšom objeme. Najbližšie sa máme dočkať smartfónov z radu Huawei Mate 40.

O chystaných zariadeniach sme sa toho v priebehu posledných týždňov či mesiacov dozvedeli už pomerne dosť. Nikdy sme sa však nedopočuli o konkrétnom dátume, kedy by mali byť predstavené.

To sa, konečne, dnešným dňom mení. Ako už poznamenal server 9to5Google, najnovší rad vlajkových lodí z kuchyne Huawei sa má oficiálne odhaliť už 22. októbra, a to o 14:00 stredoeurópskeho času.

Séria má pozostávať zo štyroch modelov, jedného štandardného (Mate 40), dvoch výkonnejších (Mate 40 Pro a Mate 40 Pro+) a jednej špeciálnej edície s označením Mate 40 RS Porsche.

Čo očakávať v rámci výbavy?

Čo sa týka výbavy, v prípade základného modelu sa očakáva prítomnosť 6,67-palcového zahnutého displeja s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, 50 Mpx hlavného snímača, 20 Mpx širokouhlého senzora, 8 Mpx teleobjektívu a modulu slúžiaceho na laserové zaostrovanie. S 90 Hz displejmi majú doraziť aj výkonnejšie modely, i keď nie je vylúčená ani možnosť, že Mate 40 Pro/Pro+ ponúknu panely so 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

Ostatne majú byť zariadenia vybavené čipsetom Kirin 900 alebo Kirin 9000E a 4 300/4 600/5 000 mAh batériou.

Či bude výbava Mate 40 skutočne vyzerať tak, ako nám prezrádzajú doposiaľ získané informácie, zatiaľ nevieme s istotou potvrdiť. Všetko sa však oficiálne dozvieme už o necelé dva týždne.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať