Xiaomi 70mai: Malý kompresor s poriadnym výkonom stojí len 31,49 €!

Za všetky tie roky sme si zvykli, že Xiaomi a všetky jej dcérske spoločnosti sú schopné vyrobiť prakticky čokoľvek.

Za všetky tie roky sme si zvykli, že Xiaomi a všetky jej dcérske spoločnosti sú schopné vyrobiť prakticky čokoľvek. Najnovším prírastkom do košatého portfólia výrobkov obľúbeného čínskeho výrobcu je kompresor určený pre motoristov a cyklistov.

Xiaomi 70mai kompresor

Cena: 31,49 € | Kupón: CC2701 | Poštovné: Zadarmo

Xiaomi 70mai kompresor je malinké zariadenie s veľkou dušou. Xiaomi tvrdí, že priemernú pneumatiku dokáže pri prietoku 25 litrov za sekundu nafúknuť za 5 minút (z 0 na 30 PSI/2 bar).

Vzhľadom na to, že sa bavíme o Xiaomi nejde len o obyčajný kompresor. Vo vnútri sa schováva malý čip, ktorý neustále vyhodnocuje tlak v pneumatike, aby ju náhodou neprehustil. Stačí, že na ovládacom paneli nastavíte cieľový tlak a kompresor sa po jej dosiahnutí automaticky vypne.

V balení sa nachádzajú všetky potrebné adaptéry na pneumatiky. Či teda potrebujete nahustiť pneumatiku na bicykli, aute alebo kľudne futbalovú či basketbalovú loptu, 70mai si s tým poradí.

Veľkou výhodou je, že kompresor je malý, preto sa dá ľahko „schovať“ aj v menšom aute. Xiaomi ho porovnáva s iPad Air, no v skutočnosti je ešte o niečo menší, aj keď určite hrubší.

Kompresor na jedno nabitie dokáže nafúknuť celkom 5 pneumatík. Dobou správou je však to, že nabíjať ho môžete priamo z 12V zásuvky, ktorú má takmer každé vozidlo, poprípade priamo zo siete. Poslednou zaujímavosťou je fakt, že kompresor pri práci nie je extrémne hlučný. Výrobca nameral maximálnu hlučnosť 78,9 dB.

Kúpiť si ho môžete v obchode CAFAGO, ktorý vám ho pošle zadarmo a postará sa o všetky poplatky spojené s preclením. Jeho bežná cena je 45,78 €, no s kupónom CC2701 ju môžete znížiť na spomínaných 31,49 €.

V spolupráci s CAFAGO.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať