OZNÁMENIE VÍŤAZOV: Samsung dnes na Unpacked predstaví novinky: Sleduj to s nami, máme SÚŤAŽ o 2 z nich!

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré môžete vyhrať.

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré budeš môcť vyhrať.

AKTUALIZOVANÉ 25.9.2020 o 16:00 – Do súťaže sa vás či už u nás na webe alebo na Facebooku zapojil obrovský počet z vás, čo nás nesmierne teší! Galaxy S20 FE je perfektný smartfón, ktorý bude, veríme, slúžiť niekoľko rokov. Vyžrebovali sme dvoch z vás, ktorí ho vyhrávajú. Prosím, ozvite sa nám na redakcia@techbyte.sk, aby sme dohodli dodanie výhry. Výhercom gratulujeme a všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže gratulujeme! – Tím TB.

Výhercami sa teda stávajú:

  • Patrik Hutman
  • Marek Brdársky

– Pôvodný článok –

Samsung pokračuje v sérii udalostí Unpacked. Po tom, ako začiatkom septembra na podobnej udalosti predstavil ohybný smartfón Galaxy Z Fold2 5G, teraz prichádza s ďalším predstavovaním. Celá udalosť nesie označenie „Unpacked for Every Fan“ a zúčastniť sa jej môžete aj vy. Virtuálne, samozrejme.

Spoločnosť na podobných podujatiach predstavuje najnovšie vychytávky. Okrem skladacieho Galaxy Z Fold2 5G spomeniem napríklad Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra a podobne.

To by vám mohlo dať dobrú predstavu toho, čo môžete vyhrať. Jediné, čo pre to stačí spraviť, je sledovať predstavenie s nami a do komentárov nám počas sledovania poslať fotku toho, ako celé predstavenie sledujete. Či je to už na TV, notebooku, tablete či telefóne. Počas predstavenia presne zistíte, čo môžete vyhrať.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať