maxresdefault 4

OZNÁMENIE VÍŤAZOV: Samsung dnes na Unpacked predstaví novinky: Sleduj to s nami, máme SÚŤAŽ o 2 z nich!

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré môžete vyhrať.

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré budeš môcť vyhrať.

AKTUALIZOVANÉ 25.9.2020 o 16:00 – Do súťaže sa vás či už u nás na webe alebo na Facebooku zapojil obrovský počet z vás, čo nás nesmierne teší! Galaxy S20 FE je perfektný smartfón, ktorý bude, veríme, slúžiť niekoľko rokov. Vyžrebovali sme dvoch z vás, ktorí ho vyhrávajú. Prosím, ozvite sa nám na redakcia@techbyte.sk, aby sme dohodli dodanie výhry. Výhercom gratulujeme a všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže gratulujeme! – Tím TB.

Výhercami sa teda stávajú:

  • Patrik Hutman
  • Marek Brdársky

– Pôvodný článok –

Samsung pokračuje v sérii udalostí Unpacked. Po tom, ako začiatkom septembra na podobnej udalosti predstavil ohybný smartfón Galaxy Z Fold2 5G, teraz prichádza s ďalším predstavovaním. Celá udalosť nesie označenie „Unpacked for Every Fan“ a zúčastniť sa jej môžete aj vy. Virtuálne, samozrejme.

Spoločnosť na podobných podujatiach predstavuje najnovšie vychytávky. Okrem skladacieho Galaxy Z Fold2 5G spomeniem napríklad Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra a podobne.

To by vám mohlo dať dobrú predstavu toho, čo môžete vyhrať. Jediné, čo pre to stačí spraviť, je sledovať predstavenie s nami a do komentárov nám počas sledovania poslať fotku toho, ako celé predstavenie sledujete. Či je to už na TV, notebooku, tablete či telefóne. Počas predstavenia presne zistíte, čo môžete vyhrať.

Total
12
Zdieľaní