Samsung The Premiere

Samsung The Premiere OFICIÁLNE: 4K projektor s perfektným obrazom s až 130″ uhlopriečkou!

Samsung Electronics dnes na virtuálnej konferencii Life Unstoppable predstavil nový laserový projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou a rozlíšením 4K.

Spoločnosť Samsung Electronics dnes na virtuálnej konferencii Life Unstoppable predstavila nový laserový projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou a rozlíšením 4K, nazvaný The Premiere.

Vďaka nemu si každý môže užiť zážitok ako v naozajstnom kine a pritom neopustiť pohodlie vlastnej obývačky – a ani na to nepotrebuje televízor. Model Premiere je novým prírastkom do úspešného radu lifestových produktov značky Samsung.

Samsung začne model Premiere predávať po celom svete v nasledujúcich mesiacoch – najskôr v USA, Európe a Kórei, potom aj v ďalších regiónoch. O prípadnej dostupnosti na Slovensku a v Čechách nebolo zatiaľ rozhodnuté.

Samsung The Premiere
Samsung The Premiere

Model Premiere bude k dispozícii vo verziách s maximálnou uhlopriečkou 120 a 130 palcov (305 a 330 cm) s označením LSP9T a LSP7T, v oboch prípadoch s laserovou technológiou a rozlíšením 4K. Premiere LSP9T je prvý projektor s podporou HDR10+ a technológiou trojitého lasera, výsledkom je prevratný kontrast s maximálnym jasom 2800 ANSI lumenov.

Samsung The Premiere
Samsung The Premiere

Oba modely podporujú režim Filmmaker, v ktorom obraz zodpovedá pôvodným predstavám autorov. Do výbavy inteligentného projektora patrí aj platforma Samsung Smart TV, vďaka ktorej bude možné bez problémov streamovať video z väčšiny partnerských služieb. K dispozícii je aj pripojenie k mobilným zariadeniam pomocou technológie Tap View a mirroringu.

Samsung The Premiere
Samsung The Premiere

Projektor Premiere bude k dispozícii v kompaktnom, priestorovo úspornom prevedení, takže sa bude hodiť do všetkých typov obývacích izieb. Má mimoriadne krátku projekčnú vzdialenosť a teda je ho možné postaviť až takmer k stene, na ktorú premieta.

TIP REDAKCIE
Telekom má fantastickú správu: Ak máš Magio TV alebo DIGI, toto ťa poteší!
Samsung The Premiere
Samsung The Premiere

Medzi ďalšie prednosti patrí jednoduché nastavenie a tiež moderná látková povrchová úprava. O kvalitný zvuk sa stará výkonný vstavaný basový woofer, k dispozícii je aj podpora priestorového zvuku Acoustic Beam, takže sa zážitok „ako z kina” ešte zosilňuje. V menších miestnostiach tak vôbec nie je nutné investovať do ďalšej zvukovej aparatúry.

Samsung The Premiere
Samsung The Premiere

„V predchádzajúcich mesiacoch trávili ľudia oveľa viac času vo svojich domácnostiach a každodenný život sa menil pred očami. Televízory sa stali centrom domácej zábavy, partnerom pri cvičení aj v práci a zdrojom informácií,“ vyhlásil Jongsuk Chu, výkonný viceprezident divízie vizuálnych displejov Samsung Electronics. „Model Premiere prináša do domácich kín veľké zmeny so svojím novým kompaktným prevedením, rozlíšením 4K a skvelým zvukom. Hodí sa aj do menších izieb a je ho možné použiť prakticky pri akejkoľvek domácej činnosti.“

Svoje portfólio televízorov určených pre moderný životný štýl vytvára Samsung od roku 2016, kedy predstavil model The Serif. Od tej doby doňho pribudol okrem iného úspešný rad televízorov The Frame, The SeroThe Terrace.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať