Samsung práve spustil testovanie One UI 3 a Android 11!

Po dokončení finálnej verzie Android 11 sa do práce na novej verzii operačného systému pustili azda všetci veľkí výrobcovia.

Po dokončení finálnej verzie Android 11 sa do práce na novej verzii operačného systému pustili azda všetci veľkí výrobcovia. Zatiaľ čo Pixely od Google a pár ďalších vyvolených zariadení si už Android 11 užíva, zvyšok ľudí musí čakať.

Samsung okrem aktualizácie na Android 11 pracuje aj na novej verzii grafickej nadstavby One UI 3. O informácie sa podelil na svojom webe, kde ohlásil beta testovanie. Zapojiť sa môžu záujemcovia z Južnej Kórey, USA, Číny, Nemecka, Poľska a Veľkej Británie.

Beta test je momentálne limitovaný len pre vývojárov, ktorí si môžu na novej verzii vyskúšať svoje aplikácie a prípadne ich optimalizovať pre maximálny výkon. Spraviť tak zatiaľ môžu na zariadeniach radu Galaxy S20, konkrétne teda Galaxy S20, S20+Galaxy S20 Ultra v 4G aj 5G verziách.

TIP REDAKCIE
VEĽKÁ ZMENA: Google mení to, ako vám ukáže výsledky vyhľadávania

Očakáva sa však, že sa do testovania pridajú aj telefóny radu Galaxy Note20, no až po tom, ako sa testovanie posunie do verejnej fázy. O tom, čo presne One UI 3 prinesie zatiaľ nevieme. Je však pravdepodobné, že Samsung podobne ako pri One UI 2.0 prinesie dizajnové aj funkčné zmeny.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať