AKTUALIZOVANÉ: Samsung One UI 2.5 pre Galaxy S20 je tu (už aj na Slovensku!)

Majitelia vlajkových lodí Samsung zo začiatku roka majú dôvod na radosť. Séria Galaxy S20 začína získavať obrovskú aktualizáciu na One UI 2.5!

Majitelia vlajkových lodí Samsung zo začiatku roka majú dôvod na radosť. Spoločnosť totiž pri príležitosti spustenia predaja Galaxy Note20 a Note20 Ultra poteší aj majiteľov smartfónov radu Galaxy S20, píše SamMobile.

Aktualizované 24.8. o 18:00: Aktualizáciu nám hlásia mnohí z vás. Vyzerá to tak, že Samsung ju postupne začína rozposielať aj na Slovensku. Vďaka všetkým za screenshoty a informácie!

Samsung spolu s Note20 a Note20 Ultra predstavil aj novú verziu používateľského rozhrania One UI 2.5. Je chválitebné, že nezabúda ani na tých, ktorí si top model kúpili v marci tohto roka.

One UI 2.5 pre Galaxy S20

Séria Galaxy S20 získava veľkú aktualizáciu ako prvá, no postupne sa dostane aj na ďalšie modely. Samsung začal rozposielať aktualizáciu s označením G981BXXU4BTH5G986BXXU4BTH5 a G988BXXU4BTH5 pre Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra.

TIP REDAKCIE
Zákaz akéhokoľvek používania smartfónu v aute: Zákon prešiel aj s veľkými pokutami
Funkcie z Note20 Ultra sú už dostupné aj na Galaxy S20. Foto: SamMobile

Aktualizácia momentálne prebieha naprieč Európou, a to vrátane Talianska, Maďarska, Portugalska, Holandska a Nemecka. Na Slovensku sme ju zatiaľ nepostrehli, no môže sa stať, že v priebehu niekoľkých hodín príde aj k nám.

Noviniek je hneď niekoľko. Tešiť sa môžete na vylepšený (bezdrôtový) DeX, profesionálne video v aplikácii fotoaparátu, možnosť zmeniť dobu trvania režimu Single Take (jednotlivé snímanie) a viac.

Ak vám aktualizácia príde, neváhajte nám napísať či už sem do komentárov alebo na mail redakcia@techbyte.sk.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať