AKTUALIZOVANÉ: Samsung One UI 2.5 pre Galaxy S20 je tu (už aj na Slovensku!)

Veľká aktualizácia sa už šíri časťami Európy.

4

Majitelia vlajkových lodí Samsung zo začiatku roka majú dôvod na radosť. Spoločnosť totiž pri príležitosti spustenia predaja Galaxy Note20 a Note20 Ultra poteší aj majiteľov smartfónov radu Galaxy S20, píše SamMobile.

Aktualizované 24.8. o 18:00: Aktualizáciu nám hlásia mnohí z vás. Vyzerá to tak, že Samsung ju postupne začína rozposielať aj na Slovensku. Vďaka všetkým za screenshoty a informácie!

Samsung spolu s Note20 a Note20 Ultra predstavil aj novú verziu používateľského rozhrania One UI 2.5. Je chválitebné, že nezabúda ani na tých, ktorí si top model kúpili v marci tohto roka.

One UI 2.5 pre Galaxy S20

Séria Galaxy S20 získava veľkú aktualizáciu ako prvá, no postupne sa dostane aj na ďalšie modely. Samsung začal rozposielať aktualizáciu s označením G981BXXU4BTH5G986BXXU4BTH5 a G988BXXU4BTH5 pre Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra.

Funkcie z Note20 Ultra sú už dostupné aj na Galaxy S20. Foto: SamMobile

Aktualizácia momentálne prebieha naprieč Európou, a to vrátane Talianska, Maďarska, Portugalska, Holandska a Nemecka. Na Slovensku sme ju zatiaľ nepostrehli, no môže sa stať, že v priebehu niekoľkých hodín príde aj k nám.

Noviniek je hneď niekoľko. Tešiť sa môžete na vylepšený (bezdrôtový) DeX, profesionálne video v aplikácii fotoaparátu, možnosť zmeniť dobu trvania režimu Single Take (jednotlivé snímanie) a viac.

Ak vám aktualizácia príde, neváhajte nám napísať či už sem do komentárov alebo na mail redakcia@techbyte.sk.