Sony PlayStation 5

Prvé fotky: Takto vyzerá PS5 naživo. Pozrite sa aká je obrovská!

Pripravovaná konzola novej generácie, Sony PlayStation 5, postupne prechádza všetkými potrebnými certifikáciami.

Pripravovaná konzola novej generácie, Sony PlayStation 5, postupne prechádza všetkými potrebnými certifikáciami. Nedávno sa do rúk dostala aj zamestnancom úradu Národnej komunikačnej komisie v Taiwane.

Úrad konzolu zdokumentoval a následne pripravil správu, v ktorej sa nachádzali aj fotky zariadenia. Celú správu aj s fotkami si môžete pozrieť tu (PDF).

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Okrem toho, že taiwanský úrad ukazuje, čo všetko je v balení a ako to vyzerá môžeme vidieť aká veľká nová PS5 v skutočnosti je. Ako sme uviedli v samostatnom článku, PS5 je najväčšou konzolou v modernej histórii, prekonávajúc oblú PS3 či Xbox One.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Pri pohľade na to, ako konzola vyzerá keď je položená je zjavné, že dizajnéri v Sony ju navrhovali tak, aby sa primárne používala pri vertikálnej orientácii. Inak povedané „na stojáka“.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Spoločnosť Sony uviedla, že pri PS5 si budú vedieť zákazníci sami rozšíriť úložisko pomocou NVMe slotu. Pohľad na tento mechanizmus však správa taiwanského úradu neprináša, čo je škoda.

TIP REDAKCIE
Apple vlani vyplatil vývojárom aplikácií približne 60 miliárd dolárov
[the_ad id=”16606″]

Výrobca okrem toho naznačil, že PlayStation 5 bude možné upraviť podľa seba, čo naznačuje, že minimálne jeden z bočných panelov je možné vymeniť.

Sony PlayStation 5 sa na Slovensku začne predávať už 19. novembra za cenu 499 € (plná verzia), resp. 399 € (digitálna verzia). Na niektorých trhoch do predaja vstúpi už o týždeň skôr. Nový ovládač DualSense bude stáť 70 €, rovnako veľa budú po novom stáť aj najdrahšie hry.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať