Internetová legenda Risitas podstúpil ťažkú operáciu: Kvôli komplikáciám mu amputovali nohu

Známy Risitas má za sebou jeden z najhorších dní svojho života. Chlap s najnákazlivejším smiechom podstúpil vážnu operáciu.

Ak by sme napísali, že Juan Joya podstúpil operáciu, pravdepodobne by ste nevedeli o kom je reč. Ak ale napíšeme „El Risitas,“ pravdepodobne sa vám okamžite vybaví vysmiaty Španiel s nákazlivým smiechom.

Juan Joya má 64 rokov a za sebou jeden z najhorších zážitkov svojho života. Pred pár dňami musel podstúpiť náročnú operáciu v meste Huelva, približne 100 kilometrov od Sevilly, informoval El Confidencial.

Momentálne nie je isté čo mohlo spôsobiť tak veľkú komplikáciu. Miestne zdroje hovoria o vaskulárnej komplikácii, ktorá môže byť následkom rôznych ochorení, napríklad cukrovky. Či známy Risitas trpí cukrovkou potvrdiť nevieme.

Obľúbeného zabávača následne previezli do nemocnice v Seville, kde sa zotavuje. Podľa lekárov bude môcť aj naďalej viesť normálny život. Naučiť sa však bude musieť žiť len s jednou nohou.

Známy Španiel sa stal medzinárodným mémom po tom, ako sa na YouTube dostal rozhovor zo španielskej televízie. Jeho chytľavá nálada sa zapáčila rôznym spoločnostiam, ktoré ho oslovili so spoluprácou.

TIP REDAKCIE
POTVRDENÉ: Šéf Twitteru odstúpil z funkcie, v správnej rade zotrvá do budúceho roku

Jednou z nich bola aj fínska spoločnosť vyrábajúcu pizzu, ktorej Risitas spravil zábavný spot. Aj keď po fínsky nevedel ani slovo, pomohol im predať obrovské množstvo pizzy.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať