OnePlus prostredníctvom videa naznačuje príchod OnePlus 8T. Zahral si v ňom Robert Downey Jr.

V našom nedávnom článku sme spomenuli, že sa nám OnePlus 8T môže ukázať už 14. októbra. Túto informáciu teraz nepriamo potvrdzujú hneď dva zdroje.

OnePlus 8T je aktuálne jedným z najočakávanejších smartfónov. V poslednom článku, ktorý sme mu venovali, sme spomenuli, že sa nám môže ukázať už 14. októbra. Túto informáciu teraz nepriamo potvrdzujú hneď dva zdroje.

Prvým zdrojom je samotná spoločnosť. Profil OnePlus India totiž na sieti Twitter zverejnil príspevok, v ktorom jasne stojí “OnePlus 8T 5G Coming Soon”. Na novinku upozornila publikácia 9to5Google.

Tá istá správa je zobrazená aj na konci krátkeho videa, ktoré sa taktiež objavilo na profile OnePlus India, v tomto prípade však na sieti YouTube. Nezahral si v ňom nikto iný ako Robert Downey Jr., inak známy aj ako Iron Man z filmov od štúdia Marvel. Downey Jr. bol taktiež tvárou série OnePlus 8, ktorá debutovala skorej tohto roku.

TIP REDAKCIE
Exynos 2200 oficiálne: Nový čipset od Samsungu s GPU AMD RDNA 2

Druhým zdrojom je stránka Amazon India, kde aktuálne prebieha súťaž o OnePlus 8T. Pre šancu vyhrať stačí vyplniť kvíz, a to do 14. októbra. Ide tak už o druhý náznak, že práve toto je dátum, kedy nám výrobca ukáže svoj nový špičkový smartfón.

Čo ponúkne výbava?

OnePlus 8T má ponúknuť čipset Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte, 128/256 GB interného úložiska a 4 500 mAh batériu s podporou pre až 65 W nabíjanie. Predná strana bude domovom pre 6,55-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 32 Mpx selfie snímačom, zadná pre štvoricu fotoaparátov, konkrétne pre 48 Mpx hlavný, 16 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro a 2 Mpx portrétový senzor.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať