Predstavenie OnePlus 8T sa môže konať už 14. októbra!

Výrobca OnePlus s nami na tento rok neskončil. Očakáva sa, že v blízkom období predstaví ešte jednu vlajkovú loď, menovite OnePlus 8T.

Výrobca OnePlus s nami na tento rok neskončil. Očakáva sa, že v blízkom období predstaví ešte jednu vlajkovú loď, menovite OnePlus 8T. Žiaľ, výkonnejšieho modelu, OnePlus 8T Pro, sa zrejme nedočkáme.

Ohľadom OnePlus 8T sme toho v priebehu posledných týždňov počuli už dosť. Výbava chystanej vlajkovej lode má ponúknuť čipset Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte RAM, 128/256 GB interného úložiska a 4 500 mAh batériu s podporou pre až 65 W nabíjanie. Toto všetko sa má schovávať pod 6,55-palcovým AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Zadná strana smartfónu má byť domovom pre štyri fotoaparáty, konkrétne 48 Mpx hlavný, 16 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro a 2 Mpx portrétový snímač. V kruhovom výreze v displeji sa má vynímať selfie senzor s rozlíšením 32 Mpx.

Výbava OnePlus 8T tak bude viac ako postačujúca, a to aj pre náročnejších zákazníkov, čo znamená, že absencia výkonnejšieho modelu by nemala byť až tak veľkou prekážkou.

TIP REDAKCIE
Microsoft chystá vylepšenie pre Správcu úloh: Takto bude vyzerať v novom kabáte!

O výbave očakávaného smartfónu teda už čo-to vieme. Čo nevieme, resp. čo sme až doposiaľ nevedeli, bol dátum predstavenia

Predstavenie sa má konať 14. októbra

V jednom z našich nedávnych článkov sme spomenuli, že OnePlus 8T sa nám môže ukázať niekedy počas októbra. Túto informáciu po novom potvrdzuje informátor Ishan Agarwal i server MySmartPrice. Zdroje nám dokonca ponúkajú aj konkrétny dátum – 14. október. Samozrejme, celé predstavenie sa bude konať online, píše server 9to5Google.

Výrobca však zatiaľ nič oficiálne nepotvrdil, a teda vám uvedené informácie odporúčame brať s rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať