VIDEO: Pozrite sa na pripravovaný Samsung Galaxy S20 FE zo všetkých uhlov

Samsung nám plánuje v blízkom období predstaviť svoju Galaxy S20 FE. Novinka dorazí s veľmi slušnou výbavou, za ktorú si zaplatíme rovných 699 €.

Samsung nám plánuje v blízkom období predstaviť svoju novinku – Galaxy S20 FE. Ako nám už nechtiac stihol prezradiť operátor Orange, novinka dorazí s veľmi slušnou výbavou, za ktorú si zaplatíme rovných 699 € (alebo 1 € v závislosti od paušálu).

Išlo o pomerne veľký únik informácií, nakoľko Orange zverejnil nielen kľúčové špecifikácie smartfónu, ale aj jeho dizajn, i keď použil snímky od informátora @evleaks.

O vizuálnom prevedení Galaxy S20 FE už teda čo-to vieme. Po novom však máme možnosť si očakávanú novinku pozrieť z úplne všetkých uhlov a pekne zblízka. Vďačiť za ňu môžeme YouTuberovi známemu ako Jimmy is Promo. Na novinku upozornila publikácia Android Authority.

Vo viac ako šiestich minútach nám Jimmy ukazuje každý centimeter Galaxy S20 FE. Čo sa týka zadnej strany, tá je celá pokrytá plastom, pričom v jej ľavom hornom rohu si môžeme všimnúť foto modulu, ktorý náramne pripomína ten v Galaxy S20, a ktorý je domovom pre tri snímače (12 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx).

Na vrchu zariadenia sa nachádza slot pre SIM kartu, na opačnom konci zase USB-C port a výstup pre reproduktory. Jack pre slúchadlá by ste hľadali len márne.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Do tela, ktoré má byť o niečo menšie ako telo Galaxy S20 Ultra, výrobca zabudoval plochý 6,5-palcový Super AMOLED displej s FHD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Vo vrchnej časti displeja sa vystavuje kruhový výrez s 32 Mpx selfie snímačom.

Zdroj: Jimmy is Promo (via Android Authority)

Pod kapotou Galaxy S20 FE nájdeme čipset Snapdragon 865 (5G verzia)/Exynos 990 (LTE verzia), 6 GB operačnej pamäte, 128 GB interného úložiska typu UFS 3.1 a batériu s kapacitou 4 500 mAh.

Video taktiež prezrádza, že novinku po softvérovej stránke poháňa Android 10 spolu s One UI 2.5.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať