Zmena plánu? Tento rok sa údajne nedočkáme OnePlus 8T Pro

Zásadné zmeny v stratégii predpovedá informátor Max J. Konkrétne uvádza, že sa tento rok nedočkáme debutu výkonnejšieho modelu OnePlus 8T Pro.

OnePlus nám posledné roky predstavuje vždy dve série vlajkových lodí, ktoré pozostávajú zo štandardného a výkonnejšieho modelu. Tentokrát sa však veci budú mať trochu inak, naznačuje známy informátor.

Zásadné zmeny v stratégii predpovedá Max J. Konkrétne uvádza, že sa tento rok nedočkáme debutu výkonnejšieho modelu OnePlus 8T Pro.

V jednom z dnešných článkov sme vás informovali, že základný model má ponúknuť 6,55-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, Snapdragon 865+, 8 GB RAM, Android 11 a výkonnejší hlavný snímač.

Na prvý pohľad tieto novinky vyzerajú lákavo, no v skutočnosti nejde o veľmi výrazné zmeny. Displej bude rovnako veľký ako v prípade OnePlus 8, jediným rozdielom bude vyššia obnovovacia frekvencia. Zmeniť sa nemá ani kapacita RAM či rozlíšenie hlavného snímača, i keď 48 Mpx objektív sa má dočkať značných vylepšení.

TIP REDAKCIE
Suunto 5 Peak: Nové hodinky vážia iba 39 gramov, sľubujú dlhú výdrž
via 9to5Google

Prečo sa nemusíme dočkať OnePlus 8T Pro?

Najskôr musíme zdôrazniť, že ide o tvrdenie jedného informátora, nie o oficiálne potvrdenú informáciu, a teda ho netreba brať ako hotovú vec.

Na druhú stranu, je pravda, že dostupných informácií o chystanom “Pro” variante je pomerne málo, a to aj napriek tomu, že sa nám má ukázať už budúci mesiac.

Ďalej, ako píše server 9to5Google, je vysoko pravdepodobné, že jediným výrazným vylepšením oproti OnePlus 8 Pro bude nový procesor. Inými slovami, pre obidve strany zrejme bude výhodnejšie vynechať výkonnejší model a ponúknuť len štandardný OnePlus 8T.

Znovu však musíme podotknúť, že nie je reč o potvrdených informáciach, ale len o špekuláciách. Očakávame, že sa bližších informácií o chystanej sérii dočkáme v priebehu nasledujúcich týždňov.

Total
88
Zdieľaní
Total
88
Zdieľať