Apple One za 15 € mesačne: Apple zoskupil svoje predplatené služby do jedného balíka

Spoločnosť Apple odhalila v priebehu konferencie popri nových hardvérových produktoch aj novú službu Apple One. Vďaka nej budú mať zákazníci Apple svoje predplatené služby združené v jednom balíku.

Spoločnosť Apple odhalila v priebehu konferencie popri nových hardvérových produktoch aj novú službu Apple One. Vďaka nej budú mať zákazníci Apple svoje predplatené služby združené v jednom balíku.

Apple One vyzerá už na prvý pohľad ako rozumné riešenie. Balíček služieb je totižto lacnejší. Pokiaľ by si zákazník každú obsiahnutú službu predplatil samostatne, zaplatí viac.

Balíček Apple One pritom obsahuje služby, bez ktorých sa množstvo používateľov zariadení od Apple asi nezaobíde. V prvom rade to je cloud a hudba. Potom to sú hry, filmy a seriály, a nakoniec spravodajstvo a šport.

Apple One
Foto: Apple

Podľa winfuture.de bude zjednotené predplatné Apple One dostupné na jeseň. Presný dátum výrobca zatiaľ nezverejnil. V ponuke budú celkovo tri balíčky predplatného. Pre naše končiny budú podstatné dva balíčky.

Ten najdrahší zatiaľ patrí len používateľom z Kanady, USA, Austrálie a Spojeného kráľovstva. Každý z balíčkov sa bude dať vyskúšať na 30 dní bezplatne.

Apple One

Základný balíček Individual za 14,95 eur mesačne obsahuje 50 GB miesta v iCloude, službu Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade.

TIP REDAKCIE
Karanténne pivo? Bizarná aplikácia pre iPhone za deň zarábala vývojárovi takmer 18 tisíc €

Balíček Family stojí 19,95 eur mesačne. Je rovnaký ako balíček Individual. Rozdiel predstavuje len viac miesta v iCloude (200 GB) a možnosť zdieľania služieb pre ďalších 5 členov rodiny.

Balíček Premier bude zákazníkov stáť 29,95 eur. Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade dopĺňajú služby Apple News+ a Fitness+. Predplatitelia zároveň získajú 2 TB miesto v iCloude a zdieľanie pre 5 členov rodiny.

Ak sa vám zdá názov služby povedomý, nemýlite sa. Predplatné Google One je na našom trhu dostupné už necelé dva roky. Za mesačný poplatok taktiež ponúka viac priestoru v cloude (Disk, Gmail, Fotky) a zdieľanie pre členov rodiny.

Neobsahuje však hry, hudbu ani nič podobné. Skôr sa orientuje na rôzne výhody, odbornú asistenciu, vyššiu úroveň zabezpečenia či napr. zálohovanie obsahu a nastavení zo smartfónov.

Základný balíček (100 GB) stojí 1,99 eur mesačne, naopak, ten najdrahší (30 TB) 149,99 eur mesačne. Podrobnosti nájdete TU.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať