youtube

YouTube prestane s odosielaním emailov ohľadom nových videí. Zmena má prísť tento týždeň

Len 0,1 % zo všetkých odoslaných emailov je aj skutočne otvorených. V dnešnej dobe tvorcovia nové videá propagujú skôr prostredníctvom sociálnych sietí.

Videá na YouTube sleduje asi každý z nás. A ak sa nám tvorba určitého autora páči, väčšinou ho podporíme nielen palcom hore, ale aj odberom. V takom prípade platforma začne s odosielaním emailov, ktoré nás informujú o každom novom videu.

To však často býva skôr otravné, ako užitočné, čo je dôvod, prečo platforma od odosielania predmetných emailov upustí. Zmena by mala prísť tento týždeň a bude sa týkať nielen tradičných videí, ale aj živých prenosov, informuje publikácia 9to5Google.

Táto forma upozornenia na zverejnenie novej tvorby je jednoducho zbytočná a využíva ju skutočne minimum užívateľov. Zdroj uvádza, že menej ako 0,1 % zo všetkých odoslaných emailov je aj skutočne otvorených. V dnešnej dobe tvorcovia svoje nové videá propagujú skôr prostredníctvom sociálnych sietí, ktorá sú navštevované oveľa častejšie ako emailové schránky.

TIP REDAKCIE
Ušetríte aj 30 €: Hviezdna mapa, počasie alebo hit Monument Valley. Všetky aplikácie a hry v zľave

Zmena má nastať ešte tento týždeň. Vyššie uvedené percento je pritom jednoznačným dôkazom, že poteší drvivú väčšinu z nás. Naše emailové schránky tak budú po novom o niečo menej zahltené nepotrebnými emailmi, ktoré väčšinou aj tak skončia rovno v koši.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať