youtube

YouTube testuje zaujímavú funkciu: Užívatelia budú môcť spojiť krátke klipy do spoločného videa

YouTube údajne pripravuje ďalšiu zaujímavú funkciu. Má ísť o možnosť nahrávať krátke samostané klipy a následne ich spojiť do jedného videa.

Obľúbená platforma YouTube údajne pripravuje ďalšiu zaujímavú funkciu. Má ísť o možnosť nahrávať krátke samostané klipy a následne ich spojiť do jedného videa, píše server 9to5Google.

Túto funkcionalitu môžeme prirovnať k YouTube Stories. Užívateľ bude môcť natočiť (dúfajme) ľúbovoľný počet krátkych 15-sekundových záznamov a potom ich spojiť do jedného videa. Nebude však dostupné výhradne v sekcii pre príbehy, ale priamo na kanáli ako bežné video.

Náhrada za YouTube Stories?

Zo strany spoločnosti ide o pomerne rozumný krok, keďže príbehy v YouTube Stories sa nikdy netešili extrémnej popularite. V porovnaní s tradičným formátom videí mali a aj majú veľmi nízku sledovanosť.

Vyzerá to, že nová funkcia bude dostupná len pre telefóny. Ako sme už naznačili vyššie, každý užívateľ bude mať v prostredí rozhrania pre nahrávanie videí novú možnosť. Po jej výbere bude môcť natáčať krátke klipy, ktoré sa neskôr spoja do spoločného videa. Zdroj uvádza, že dostupná bude aj možnosť nahratia videa z galérie.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Štát ľuďom začal posielať SMS. Dodržiavajte lockdown, vyzýva v správe

Zatiaľ nie je isté, či funkcia niekedy debutuje, keďže sa stále označuje ako “experiment”. Zatiaľ je teda dostupná len pre veľmi malý počet užívateľov s Android aj iOS zariadeniami.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať