VIDEO: Takto má vyzerať smartfón s otočným displejom od LG

Štandardne bude telefón vyzerať viac-menej obyčajne. Užívateľ však bude mať možnosť otočiť sekundárnym displejom tak, aby vyčnieval spoza hlavného panelu.

Pred pár mesiacmi sme vás v informovali o netradičnom type smartfónu, ktorý nám LG predstaví zrejme ešte tento rok. Z radu má vystupovať svojimi displejmi. Áno, plurál.

LG Wing totižto ponúkne dva displeje, jeden hlavný a jeden sekundárny. Nepôjde však o dnes už typický skladací smartfón. Sekundárny displej totiž bude otočný.

V praxi to znamená, že štandardne bude telefón vyzerať viac-menej obyčajne. Užívateľ však bude mať možnosť otočiť sekundárnym displejom tak, aby vyčnieval spoza hlavného panelu. K dispozícii tak bude mať dve plne funkčné obrazovky, pričom na každej z nich môže vykonávať rozličné úlohy.

A ako bude toto záhadné zariadenie vyzerať? Odpoveď na túto otázku nám poskytuje nové video zverejnené serverom Android Authority, na ktoré upozornila publikácia 9to5Google. Môžeme si všimnúť, že hlavný displej smartfónu je používaný ako navigácia, zatiaľ čo na druhom sa nachádza widget na ovládanie hudby. Následne sa však na sekundárnom displeji zobrazí upozornenie na prichádzajúci hovor.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Jet Bot AI+: Robotický vysávač s očami, ktorý ochráni váš domov

Toto rozhodne nie je jediná situácia, kedy užívateľ efektívne využije dve obrazovky súčasne. Ide o príklad toho, na čo všetko môže byť smartfón v reálnom svete využitý. V tomto prípade je to šoférovanie vozidla.

Očakávaná špecifikácia

Čo sa týka špecifikácie, LG Wing má ponúknuť čipset z radu Snapdragon 7, pravdepodobne Snapdragon 765, 64 Mpx hlavný fotoaparát a podporu pre 5G siete. V rámci displejov môžeme hovoriť o 6,8-palcovom hlavnom a 4-palcovom sekundárnom paneli.

Presný dátum, kedy by mohlo byť zariadenie predstavené, zatiaľ nepoznáme. Na základe videa však môžeme usúdiť, že sa nachádza v posledných štádiách vývoja, čo znamená, že dátum, počas ktorého sa nám ukáže finálna verzia, nie je tak ďaleko.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať