Špekulácie sa potvrdili: Apple k novým iPhonom nepribalí nabíjačku. Predávať sa bude samostatne

Známy informátor EverythingApplePro na sieti Twitter zverejnil snímky, ktoré potvrdzujú, že iPhone 12 sa nebude predávať spolu s nabíjačkou.

V júni sme sa prvýkrát dozvedeli o možnosti, že Apple k novým iPhonom, konkrétne k radu iPhone 12, nepribalí nabíjačku. Spoločnosť tak údajne chce ušetriť nielen peniaze, ale aj životné prostredie.

Na absenciu nabíjačky v krabičkách nových iPhonov upozornil známy analytik Ming-či Kuo. To však nie je všetko. Apple totiž k iPhonom nepribalí ani slúchadlá. Túto tému sme vám priblížili v samostatnom článku.

Až doposiaľ však išlo viac-menej len o špekulácie. Stále tak existovala nádej, že si toto rozhodnutie Apple rozmyslí, a teda že k iPhonom nabíjačku pribalí.

Zlé správy

Ak aj vy patríte do tej skupiny, ktorá dúfa, že v krabičke bude aj nabíjačka, máme pre vás zlú správu. Známy informátor EverythingApplePro totiž získal prístup ku grafike, ktorá má byť určená pre web venovaný výkonnejším modelom z pripravovanej série, konkrétne iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max, upozorňuje server Letem světem Applem.

Zo snímok, ktoré informátor zverejnil na sieti Twitter, je zrejmé, že rad iPhone 12 bude balený bez nabíjačiek. Okrem toho však prezrádzajú aj to, že zariadenia budú disponovať podporou pre 20 W nabíjanie. Oproti tohtoročným modelom si tak mierne polepšia. Zatiaľ však nie je isté, či budú vyšší výkon podporovať všetky zariadenia alebo len výkonnejšie modely.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme
Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať