FOTO: Takto vyzerá OxygenOS 11 na OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro!

OnePlus ponúka užívateľom OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro prvý skutočný náhľad na funkcie, ktoré do jeho zariadení dorazia spolu s OxygenOS 11.

OnePlus ponúka užívateľom OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro prvý skutočný náhľad na funkcie, ktoré do jeho zariadení dorazia spolu s OxygenOS 11. Reč je o vlastnom užívateľskom rozhraní, ktoré bude dopĺňať chystanú verziu operačného systému Android.

Ako píše server Android Authority, užívatelia sa môžu tešiť hneď na niekoľko skvelých noviniek. Jednou z najočakávanejších vylepšení je implementácia funkcie AoD, inak známej aj ako Always-on Display. Tú OnePlus zo svojich zariadení odstránil pár rokov dozadu. Dopyt po jej návrate bol však tak obrovský, že výrobca nemal inú možnosť, než ju do svojich zariadení vrátiť späť ako súčasť OxygenOS 11.

Vylepšenia sa dočká aj rozhranie ako také, ktoré je po novom lepšie prispôsobené na ovládanie jednou rukou. Po vizuálnej stránke boli vylepšené aplikácie ako Galéria, Poznámky či Počasie.

TIP REDAKCIE
Toto sú najlepšie aplikácie a hry tohto roka v Apple App Store

Čo sa týka Galérie, aplikácia bude obohatená o novú funkciu, ktorá bude každý týždeň automaticky vytvárať tzv. “príbehy” pozostávajúce z fotografií a videí zachytených za posledných 7 dní.

K dispozícii je aj nová živá tapeta, ktorá sa mení podľa času (niečo na štýl iOS 13) či vylepšený a lepšie optimalizovaný tmavý režim.

Aby sme boli konkrétnejší, toto všetko si užívatelia zariadení OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro môžu vyskúšať už dnes. Nejde však o plnú verziu, čo znamená, že nie všekto musí fungovať správne. Spoločnosť varuje, že sa môžu vyskytnúť problémy s funkcionalitou niektorých aplikácií tretích strán či s nestabilitou operačného systému a internetového pripojenia.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať