oneplus nord

OnePlus údajne pripravuje dva nové cenovo dostupnejšie smartfóny. Takto môžu vyzerať

Od predstavenia OnePlus Nord ešte neubehli ani len dva týždne a už tu máme prvé zmienky o ďalších pripravovaných smartfónoch z cenovo dostupnejšej triedy.

Od predstavenia OnePlus Nord ešte neubehli ani dva týždne a už tu máme prvé zmienky o ďalších pripravovaných smartfónoch z cenovo dostupnejšej triedy. Prichádza s nimi známy informátor Max J.

Informátor vo svojom príspevku na sieti Twitter uvádza, že pripravované smartfóny sú zatiaľ známe ako Billie 1 a Billie 2. Okrem označení zverejnil aj snímku, ktorá nám prezrádza, že obidve novinky dorazia so sklenenou zadnou stranou, pričom jedna z nich bude domovom pre dvojicu a druhá pre trojicu fotoaparátov.

Max prizvukuje, že dizajn smartfónov, ktorý môžeme vidieť na uvedenej snímke, nie je finálny. Zároveň však zrejme nie je ďaleko od pravdy, upozornil server India Today.

TIP REDAKCIE
Tesla predstavila "cyber" štvorkolku pre deti, stojí takmer 2 000 dolárov

Ide tak už o druhý dôkaz, že si na nás výrobca chystá ďalšie lacnejšie smartfóny. Prvým dôkazom bol benchmark Geekbench, v ktorom sa nedávno objavilo zariadenie značky OnePlus vybavené čipsetom Snapdragon 690 a 6 GB RAM. Túto tému sme vám viac priblížili v samostatnom článku.

Nikto zatiaľ nevie, o aké smartfóny konkrétne ide. Môže ísť o verzie určené špeciálne pre Spojené štáty americké, no zároveň nemusí. Jedno je však takmer isté, a to, že Billie bude o niečo lacnejší ako Nord, nakoľko bude poháňaný slabším čipsetom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať