Motorola Moto G9 Play OFICIÁLNE: Cenovo dostupný smartfón s gigantickou batériou

Spoločnosť Motorola oficiálne predstavila svoj nový Moto G9 Play. Ponúka rozľahlý displej, tri zadné foťáky, skutočne gigantickú batériu a mnoho ďalšieho.

Spoločnosť Motorola oficiálne predstavila svoj nový Moto G9 Play. Novinka ponúka rozľahlý displej, tri zadné foťáky, skutočne gigantickú batériu a mnoho ďalšieho. A cena? Tá sa zmestila do dvoch stoviek.

Moto G9 Play je vybavený 6,5-palcovým Max Vision displejom s HD+ rozlíšením a pomerom strán 20 : 9. Pod ním možno nájsť čipset Snapdragon 662 od spoločnosti Qualcomm, 4 GB operačnej pamäte a 64 GB úložisko, ktoré je prostredníctvom microSD možné rozšíriť do až 512 GB.

Zdroj: TS

Enormne veľká batéria

Aj keď ide o smartfón z nižšej cenovej kategórie, stále dokáže v jednom ohľade s prehľadom prekonať mnoho svojich často i nákladnejších konkurentov. Reč je o batérii. Moto G9 Play totiž ponúka batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá podporuje 20 W nabíjanie. Táto kapacita by mala užívateľovi vystačiť na 83 hodín nepretržitého počúvania hudby alebo 16 hodín sledovania videí.

TIP REDAKCIE
Nissan predstavil nový plán: Do 2030 chce vyrobiť 15 plne elektrických elektromobilov, ponúkol aj prvý náhľad

Zadná strana smartfónu je domovom pre snímač odtlačkov prstov a foto modul v tvare štvorca. V ňom sídli 48 Mpx hlavný snímač s clonou f/1.7 a podporou pre technológiu Quad Pixel, no taktiež aj 2 Mpx hĺbkový a 2 Mpx makro senzor. V kvapkovom výreze na prednej strane sa nachádza 8 Mpx selfie fotoaparát.

Zdroj: TS

Cena sa zmestila do dvoch stoviek

Moto G9 Play sa na Slovensku začne predávať už 1. septembra, a to za cenu 199 €. Dobrá správa, v cene je aj darček v podobe slúchadiel Moto Buds Bluetooth.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať