google pixel 4

Google pripravuje prvý skladací Pixel. Debutovať má na konci budúceho roka

Keďže je predstavenie Pixel 4a konečne za nami, je čas sa pozrieť na to, čo si na nás Google chystá v priebehu budúceho roka.

Google nám pred pár dňami predstavil svoj nový prémiový smartfón strednej triedy. Reč je o Pixel 4a, o ktorého výbave sme vás bližšie informovali v samostatnom článku. A keďže je predstavenie tohto dlho očakávaného kúsku za nami, je čas sa pozrieť na to, čo si na nás Google chystá v priebehu budúceho roka.

To sa dozvedáme vďaka publikácii 9to5Google, podľa ktorej Google už teraz pracuje na Pixel 5a a dokonca aj prvom skladacom Pixel smartfóne.

Prvý model z uvedenej dvojice je inak známy aj ako “barbette”, pričom druhý kúsok sa skrýva pod kódovým označením “passport”. Hovorí sa však aj o zariadeniach zatiaľ známych len ako “raven” a “oriole”. Zdroj uvádza, že druhá dvojica môže odkazovať na dva varianty modelu Pixel 6.

Prvý skladací Pixel má doraziť na konci budúceho roka

Označenie “passport” reprezentuje vôbec prvý skladací Pixel, o ktorom sa začalo hovoriť ešte minulý rok. Zatiaľ nie je známe, ako bude znieť jeho oficiálny názov. Vieme však, že spolu s “raven” a “oriole” debutuje už budúci rok, s najväčšou pravdepodobnosťou počas štvrtého kvartálu. Čo sa týka Pixel 5a, tento kúsok by sa mal svojho debutu dočkať v priebehu druhého kvartálu 2021. Spadať má, tradične, do strednej triedy.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!

Zdroj ďalej prichádza aj s novinkami ohľadom Pixel 4a 5G a Pixel 5. Obidvoch smartfónov by sme sa mali dočkať ešte tento mesiac.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať