Len najlepšie zábery: Xiaomi do smartfónov integruje TOP funkciu!

Čínsky výrobca Xiaomi údajne pripravuje novú funkciu, ktorou obohatí fotoaparáty vo svojich smartfónoch. Nesie názov AI Shutter.

Čínsky výrobca Xiaomi údajne pripravuje novú funkciu, ktorou obohatí fotoaparáty vo svojich smartfónoch. Nesie názov AI Shutter a jej funkcionalita sa dá prirovnať k Top Shots, funkcii, ktorú možno nájsť v prostredí Google Camera. O novinke informuje server GSMArena.

AI Shutter bude pracovať na pomerne jednoduchom princípe. Bude podobná funkcii Top Shots v smartfónoch Pixel. To znamená, že váš smartfón bude schopný veľmi rýchlo odfotiť sériu snímok, pričom integrovaný algoritmus z nich následne vyberie tie najlepšie.

V praxi to znamená, že ak napríklad fotíte osobu, systém sa bude snažiť vyhľadať fotografie, na ktorých sa usmieva, nežmurká a pozerá sa priamo do objektívu.

Doraziť má spolu s ďalšou aktualizáciou MIUI 12

Funkcia by mala do smartfónov značky Xiaomi doraziť prostredníctvom jednej z budúcich aktualizácií rozhrania MIUI 12. Nedorazí však sama. Zdroj uvádza, že do štandardnej aplikácie fotoaparátu sa má spolu s ďalšou aktualizáciou dopracovať aj funkcia Magic Clone či podpora pre gestá na celej obrazovke.

TIP REDAKCIE
OnePlus 6 a 6T dostávajú aktualizáciu, zlepšuje bezpečnosť a opravuje chyby

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať