Smartfóny od OnePlus môžu získať funkciu Always-on Display

Výrobca OnePlus je známy a obľúbený nielen pre jeho kvalitné smartfóny, ale aj ochotu načúvať komunite a inšpirovať sa jej názormi.

Výrobca OnePlus je známy a obľúbený nielen pre kvalitné smartfóny, ale aj ochotu načúvať komunite a inšpirovať sa jej názormi pri vývoji nových produktov alebo funkcií.

Spoločnosť ponúka každému jednému fanúšikovi možnosť voliť za jeho obľúbenú funkciu, ktorú jednoducho chce alebo potrebuje mať vo svojom smartfóne. Aktuálne je jednou z najžiadanejších funkcia Always-on Display, skrátene AOD, píše publikácia SlashGear.

OnePlus a AOD majú celkom komplikovaný vzťah

OnePlus a AOD nie sú zrovna dobrí kamaráti. Spoločnosť sa od tejto funkcie rozhodla upustiť ešte v roku 2018, kedy ju odstránila z OnePlus 6. Dôvod bol prostý – citeľne kratšia výdrž batérie. Odvtedy spoločnosť nechcela o AOD ani len počuť.

Svoje zásady v tomto smere však bude musieť mierne pozmeniť. Dopyt po implementácii AOD je totiž doslova obrovský, a tak spoločnosti zrejme neostáva nič iné, než funkciu priniesť späť.

TIP REDAKCIE
Tínedžer pomocou SIM swappingu ukradol vyše 32 miliónov € v kryptomenách

AOD môže do smartfónov OnePlus doraziť ako súčasť OxygenOS 11

Komunita dostane presne to, čo žiadala. Aspoň tak to vyzerá podľa nového príspevku na sociálnej sieti Twitter, ktorý zverejnil samotný CEO OnePlus Pete Lau. Môžeme si všimnúť čísla 11, čo môže znamenať, že Always-on Display do smartfónov značky OnePlus dorazí ako súčasť rozhrania OxygenOS 11.

Oficiálny dátum debutu uvedenej verzie OxygenOS však zatiaľ nepoznáme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať