AKTUÁLNE: Telekom trvalo zrýchľuje pevný internet! Tento program je 2x rýchlejší!

Novú rýchlosť dostanú noví aj existujúci zákazníci.

2

Slovenský operátor Telekom dnes nečakane predstavil veľmi príjemnú novinku pre časť zákazníkov pevného internetu Magio. Novinka sa dotkne zákazníkov využívajúcich program Magio Internet L na optickej sieti.

Zákazníci s Magio Internet L doteraz dostali za 15,90 € mesačne maximálnu povolenú rýchlosť 120/12 Mbit/s. To sa po novom mení. Noví aj existujúci zákazníci dostanú novú, dvakrát vyššiu rýchlosť a teda rýchlosť sťahovania 250 Mbit/s a rýchlosť nahrávania 25 Mbit/s.

Novinka platí pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov. Noví zákazníci budú dostávať už rýchlosť v novom profile, existujúcich zákazníkov začneme migrovať do nového profilu v pondelok 3. augusta 2020. Rýchlosť im bude zvýšená v priebehu jedného, resp. dvoch týždňov a o zmene ich budeme informovať aj SMS správou po ukončení migrácie,“ informuje operátor.

Pripomeňme, že Telekom ponúka aj programy Magio Internet M za 10,90 € mesačne (rýchlosť do 30/3 Mbit/s) a program Magio Internet XL (rýchlosť do 600/60 Mbit/s).

Či Telekom plánuje upraviť aj iné programy zatiaľ nevieme. TECHBYTE do Telekomu zaslal otázky, hneď ako budeme vedieť odpovede budeme tento článok aktualizovať.