AKTUÁLNE: Telekom trvalo zrýchľuje pevný internet! Tento program je 2x rýchlejší!

Slovenský operátor Telekom dnes nečakane predstavil veľmi príjemnú novinku pre časť zákazníkov pevného internetu Magio.

Slovenský operátor Telekom dnes nečakane predstavil veľmi príjemnú novinku pre časť zákazníkov pevného internetu Magio. Novinka sa dotkne zákazníkov využívajúcich program Magio Internet L na optickej sieti.

Zákazníci s Magio Internet L doteraz dostali za 15,90 € mesačne maximálnu povolenú rýchlosť 120/12 Mbit/s. To sa po novom mení. Noví aj existujúci zákazníci dostanú novú, dvakrát vyššiu rýchlosť a teda rýchlosť sťahovania 250 Mbit/s a rýchlosť nahrávania 25 Mbit/s.

Novinka platí pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov. Noví zákazníci budú dostávať už rýchlosť v novom profile, existujúcich zákazníkov začneme migrovať do nového profilu v pondelok 3. augusta 2020. Rýchlosť im bude zvýšená v priebehu jedného, resp. dvoch týždňov a o zmene ich budeme informovať aj SMS správou po ukončení migrácie,“ informuje operátor.

Pripomeňme, že Telekom ponúka aj programy Magio Internet M za 10,90 € mesačne (rýchlosť do 30/3 Mbit/s) a program Magio Internet XL (rýchlosť do 600/60 Mbit/s).

TIP REDAKCIE
Apple má budúci rok predstaviť Apple Watch SE 2, dočkáme sa vraj aj odolného modelu

Či Telekom plánuje upraviť aj iné programy zatiaľ nevieme. TECHBYTE do Telekomu zaslal otázky, hneď ako budeme vedieť odpovede budeme tento článok aktualizovať.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať