Galaxy Unpacked sa koná už o pár dní, takto majú vyzerať pripravované produkty

Pripravované zariadenia po novom pózujú na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami prostredníctvom siete Twitter podelil známy informátor.

0
Foto: samsung.ru

Samsung nám už o pár dní, presnejšie 5. augusta, predstaví nemalé množstvo čerstvých produktov. Na zozname nájdeme nielen nové smartfóny a tablety, ale aj slúchadlá či hodinky.

Všetky z uvedených zariadení po novom pózujú na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami prostredníctvom siete Twitter podelil známy informátor Evan Blass.

Ako píše server 9to5Google, o pripravovaných zariadeniach toho vieme už pomerne dosť, a to aj čo sa týka dizajnu. Nové rendery však nikdy nie sú na škodu, veď presvedčte sa sami.

Tablety zrejme dorazia s podporou 5G sietí

Uvedené snímky potvrdzujú zaujímavú novinku ohľadom radu Galaxy Tab S7. Môžeme si totiž všimnúť nálepky „5G READY“, čo znamená, že tablety zrejme dorazia s podporou 5G sietí. Niet sa však čomu čudovať, nakoľko budú vybavené špičkovým čipsetom z dielne spoločnosti Qualcomm.

Všetky spomenuté zariadenia sa nám majú v celej svojej kráse ukázať už počas Galaxy Unpacked, ktoré štartuje 5. augusta. Rozhodne sa tak máme na čo tešiť.