Samsung Galaxy M51 má okrem gigantickej batérie ponúknuť aj 64 Mpx foťák

Pripravovaný Galaxy M51 od spoločnosti Samsung má byť vybavený až štyrmi snímačmi, pričom o dvoch z nich už poznáme aj bližšie detaily.

Začiatkom tohto mesiaca sme vás informovali o Galaxy M51, smartfóne spoločnosti Samsung, ktorý má ponúknuť až 7 000 mAh batériu. Po novom sa dozvedáme, že vysokých čísel sa zrejme dočkáme aj v oblasti fotoaparátov.

Podľa serveru NDTV Gadgets, ktorý sa odvoláva na čerstvý únik informácií, má byť Galaxy M51 vybavený až štyrmi snímačmi, pričom o dvoch z nich už poznáme aj bližšie detaily.

64 Mpx hlavný a 13 Mpx širokouhlý snímač

Konkrétne je reč o hlavnom a širokouhlom snímači. V prípade prvého z dvojice je reč o rozlíšení 64 Mpx, zatiaľ pri druhom o rozlíšení 13 Mpx. Ako sme však už uviedli vyššie, celkovo má zostava ponúknuť až štyri fotoaparáty. Zvyšné dve pozície tak môže vyplniť makro a hĺbkový senzor.

Podpora pre Single Take

Ďalej sa spomína aj podpora pre Single Take. Ide o jednoduchú a užitočnú funkciu, ktorá dokáže natočiť krátke video, z ktorého následne automaticky vystrihne niekoľko záberov a vylepší ich prostredníctvom filtrov. Funkciu sme vám priblížili v jednom z našich videí.

TIP REDAKCIE
Apple Car sa vraj môže na cesty dopracovať už v roku 2025

V súvislosti s Galaxy M51 sa spomína aj prítomnosť gigantickej batérie s kapacitou až 7 000 mAh a podporou pre 15 W nabíjanie.

Debutovať má v septembri

Zariadenie malo pôvodne debutovať už počas júna alebo júla. Teraz to však vyzerá, že sa nám ukáže až v septembri. Odklad má byť následkom ťažkostí spojených s produkciou, ktorých príčinou je s najväčšou pravdepodobnosťou pandémia koronavírusu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať