OnePlus Nord bude zabijak vlajkových lodí: Výrobca potvrdzuje 12 GB RAM aj 90 Hz displej!

Pôjde o prémiový smartfón strednej triedy, ktorý si titul zabijaka vlajkových lodí vyslúžil najmä svojím dokonalým pomerom medzi cenou a výkonom.

Výrobca OnePlus má už zajtra predstaviť svoj nový smartfón, menovite OnePlus Nord. Pôjde o prémiový smartfón strednej triedy, ktorý si vďaka svojmu dokonalému pomeru ceny a výkonu vyslúžil titul zabijaka vlajkových lodí.

Aj napriek tomu, že OnePlus Nord poputuje do strednej triedy, ponúkne skutočne špičkové špecifikácie. O mnohých z nich sme sa už čo-to dopočuli, no aj takto krátko pred oficiálnym debutom sa k nám dokázali dopracovať čerstvé a nanajvýš zaujímavé novinky.

Je to oficiálne: 90 Hz displej a 12 GB RAM!

Ako píše server XDA-Developers, Shawn L., riaditeľ výroby spoločnosti OnePlus, oficiálne potvrdil, že displej pripravovaného smartfónu bude podporovať vysokú obnovovaciu frekvenciu, konkrétne 90 Hz. A áno, reč je o AMOLED displeji.

Dozvedeli sme sa taktiež aj nové informácie ohľadom operačnej pamäte. Dlhší čas sa špekulovalo, že OnePlus Nord ponúkne 6 GB RAM. Po novom je však oficiálne, že ponúkne až dvojnásobok, čiže 12 GB RAM. Operačná pamäť má spolupracovať s čipsetom Snapdragon 765G.

Výrobca nám má svoj čerstvý smartfón predstaviť už zajtra, t.j. 21. júla. Popri ňom sa však máme dočkať aj nových slúchadiel OnePlus Buds.

TIP REDAKCIE
OnePlus Buds zničia konkurenciu: Vďaka Warp Charge za 10 minút získajú dosť energie na 10 hodín

Pozmenili tieto informácie váš pohľad na očakávaný smartfón? Dajte nám vedieť v priestore pre diskusiu nižšie.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať