oneplus 8 Pro tit

OnePlus Nord bude zabijak vlajkových lodí: Výrobca potvrdzuje 12 GB RAM aj 90 Hz displej!

Pôjde o prémiový smartfón strednej triedy, ktorý si titul zabijaka vlajkových lodí vyslúžil najmä svojím dokonalým pomerom medzi cenou a výkonom.

Výrobca OnePlus má už zajtra predstaviť svoj nový smartfón, menovite OnePlus Nord. Pôjde o prémiový smartfón strednej triedy, ktorý si vďaka svojmu dokonalému pomeru ceny a výkonu vyslúžil titul zabijaka vlajkových lodí.

Aj napriek tomu, že OnePlus Nord poputuje do strednej triedy, ponúkne skutočne špičkové špecifikácie. O mnohých z nich sme sa už čo-to dopočuli, no aj takto krátko pred oficiálnym debutom sa k nám dokázali dopracovať čerstvé a nanajvýš zaujímavé novinky.

Je to oficiálne: 90 Hz displej a 12 GB RAM!

Ako píše server XDA-Developers, Shawn L., riaditeľ výroby spoločnosti OnePlus, oficiálne potvrdil, že displej pripravovaného smartfónu bude podporovať vysokú obnovovaciu frekvenciu, konkrétne 90 Hz. A áno, reč je o AMOLED displeji.

Dozvedeli sme sa taktiež aj nové informácie ohľadom operačnej pamäte. Dlhší čas sa špekulovalo, že OnePlus Nord ponúkne 6 GB RAM. Po novom je však oficiálne, že ponúkne až dvojnásobok, čiže 12 GB RAM. Operačná pamäť má spolupracovať s čipsetom Snapdragon 765G.

Výrobca nám má svoj čerstvý smartfón predstaviť už zajtra, t.j. 21. júla. Popri ňom sa však máme dočkať aj nových slúchadiel OnePlus Buds.

[irp posts=”116780″ ]

Pozmenili tieto informácie váš pohľad na očakávaný smartfón? Dajte nám vedieť v priestore pre diskusiu nižšie.

Total
7
Zdieľaní