OnePlus Buds: Okrem nového smartfónu spoznáme aj nové bezdrôtové slúchadlá do uší

Spoločnosť OnePlus už zajtra, teda 21. júla, predstaví nový model smartfónu, ktorý bude lacnejší ako aktuálna dvojica OnePlus 8 a 8 Pro.

Spoločnosť OnePlus už zajtra, teda 21. júla, predstaví nový model smartfónu, ktorý bude lacnejší ako aktuálna dvojica OnePlus 8 a 8 Pro. Nazývať sa bude OnePlus Nord a spolu s ním spoznáme aj plne bezdrôtové slúchadlá do uší.

Slúchadlá OnePlus Buds budú k dispozícii v minimálne troch farbách. Ich dizajn odhalil Max Weinbach, ktorý našiel vizualizácie v aplikácii prislúchajúcej slúchadlám. APK súbor bol súčasťou poslednej systémovej aktualizácie pre zariadenia OnePlus 8.

Foto: Max Weinbach

Aplikáciu rozobrali aj autori z AndroidPolice. Našli zmienky o aktívnom potláčaní okolitého hluku a nastavení jeho úrovne, funkciu rýchleho spárovania so zariadením, podporu audio profilov alebo technológiu Dolby Atmos.

OnePlus Buds
Foto: Max Weinbach

Slúchadlá by mali na jedno nabitie vydržať reprodukovať hudbu celých 7 hodín s tým, že s nabíjaním v puzdre výdrž stúpne na celkových 30 hodín. Bonusom bude rýchle nabíjanie Warp Charge, ktoré si porozumie s akoukoľvek nabíjačkou s výkonom 10 W a vyšším. Slúchadlá budú vážiť 4,6 gramu, ich púzdro 36 gramov.

Foto: Max Weinbach

OnePlus Buds zatiaľ vyzerajú ako zaujímavý pár plne bezdrôtových slúchadiel do uší. Všetky podrobnosti aj spolu s cenou sa dozvieme v priebehu zajtrajšieho dňa.

Bezdrôtové slúchadlá do uší sú žiadaným tovarom a v ponuke ich už má snáď každý známejší výrobca spotrebnej elektroniky. OnePlus samozrejme zaostávať nechce.

TIP REDAKCIE
OnePlus Nord: Očakávaný prémiový smartfón má ponúknuť takúto výbavu!

Nový produkt v tejto kategórii chystá aj Samsung. Slúchadlá v dizajne, ktorý pripomína fazuľku (alebo obličku), predstaví 5. augusta na podujatí Samsung Unpacked spolu s Galaxy Note20 a Galaxy Z Fold 2.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať