samsung health

Aplikácia Samsung Health prejde diétou: Tieto funkcie končia!

Aplikáciu Samsung Health dobre pozná každý používateľ, ktorý nosí na ruke inteligentné hodinky alebo športový náramok značky Samsung.

Aplikáciu Samsung Health dobre pozná každý používateľ, ktorý na ruke nosí inteligentné hodinky alebo športový náramok značky Samsung. Aplikácia je centrom pre všetky údaje a metriky, ktoré hodinky a náramky zaznamenávajú pri fyzickej aktivite a športe.

Samsung Health zobrazí počet spálených tréningových kalórií, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, zóny srdcového tepu, informácie o tempe alebo nadmorskej výške, ale aj podrobnosti o kvalite a priebehu spánku.

Koniec pre vybrané funkcie

Aplikácia je naozaj komplexná a relatívne prehľadná, no stále je čo vylepšovať. V Samsungu sa najnovšie rozhodli, že ju trochu odľahčia. Po poslednej aktualizácii v nej už nenájdete položky ako Jedlo, Kofeín a Spravovanie hmotnosti (kalórie).

Hodinky ani náramky samozrejme nedokážu zmerať, koľko ste toho zjedli, alebo koľko kávy ste vypili. Tieto údaje, spolu s ďalšími, môžete do aplikácie zadávať manuálne. Pre pedantných nadšencov aktívneho a zdravého životného štýlu mohli mať zmysel, väčšine ale asi chýbať nebudú.

Zdroj: Samsung Health

Samsung v oznámení informuje, že súvisiace údaje uložené v zariadeniach môžu byť uchované iba dočasne a po určitom čase dôjde k ich automatickému odstráneniu. Tieto údaje sa prestanú zobrazovať aj v podporovaných ciferníkoch hodiniek.

TIP REDAKCIE
Takto budú vyzerať nové Tizen ciferníky a Galaxy Watch 3 v titánovej verzii

Uvedené položky z aplikácie Samsung Health zmiznú po aktualizácii na verziu 6.11 (Mobile) a 4.10 (Watch). Softvérová inovácia sa medzi používateľmi postupne šíri od tohto mesiaca.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať