OnePlus Buds zničia konkurenciu: Vďaka Warp Charge za 10 minút získajú dosť energie na 10 hodín

Na rýchle nabíjanie púzdra OnePlus Buds užívateľovi postačí akákoľvek nabíjačka s výkonom vyšším ako 10 W. Samotná batéria dosahuje kapacity 430 mAh.

Spoločnosť OnePlus má spolu so svojím novým smartfónom vydať aj slúchadlá OnePlus Buds. O pripravovanom produkte sa toho zatiaľ vie pomerne málo, no aj napriek tomu je vysoko pravdepodobné, že na trhu obstojí viac ako dôstojne.

Výrobca totiž oficiálne potvrdil jednu z kľúčových vlastností pripravovaných slúchadiel. Konkrétne sa týka nabíjacieho púzdra. Na novinku upozornil server 9to5Google.

Warp Charge

Púzdro OnePlus Buds totiž bude podporovať technológiu Warp Charge, vďaka ktorej sa bude nabíjať doslova bleskovou rýchlosťou. Rovnaký spôsob nabíjania používajú aj smartfóny OnePlus.

A o akej rýchlosti je presne reč? Spoločnosť uvádza, že len po 10-minútovom nabíjaní bude púzdro schopné vydržať celých 10 hodín. V tomto smere tak na tom budú slúchadlá citeľne lepšie ako konkurenčné produkty.

Len pre porovnanie, Apple uvádza, že jeho púzdro dokáže po 15-minútovom nabíjaní vydržať približne 5 hodín, pričom slúchadlá od Google dokážu po 10-minútovom nabíjaní vydržať “len” 2 hodiny. Google však odkazuje na výdrž slúchadiel ako takých, nie na púzdro, o ktorom hovorí spoločnosť OnePlus.

TIP REDAKCIE
Muž do Severnej Kórey prepašoval kópiu Squid Game. Dostal trest smrti

Postačí akákoľvek nabíjačka s výkonom vyšším ako 10 W 

Zdroj uvádza, že na bleskovo rýchle nabíjanie púzdra OnePlus Buds užívateľovi postačí akákoľvek nabíjačka s výkonom vyšším ako 10 W. Samotná batéria dosahuje kapacity 430 mAh.

Total
29
Zdieľaní
Total
29
Zdieľať