samsung

Samsung môže pracovať na ďalšom Galaxy A smartfóne. Ponúkne 48 Mpx foťák a 5G konektivitu

Samsung môže pripravovať ďalšie cenovo dostupné 5G zariadenie, ktoré sa, aspoň podľa najnovšieho úniku, už nachádza v štádiu vývoja.

Juhokórejský výrobca Samsung údajne pripravuje ďalší smartfón spadajúci do obľúbeného radu Galaxy A. Má ísť o cenovo dostupné 5G zariadenie, ktoré sa, aspoň podľa najnovšieho úniku, už nachádza v štádiu vývoja.

5G konektivita bola spočiatku špecialitou vlajkových lodí. S postupom času ju však viacerí výrobcovia pridávali aj do smartfónov strednej triedy, pričom ku koncu tohto roka, prípadne začiatkom toho budúceho, by sme ju mali zbadať aj v prostredí nižšej strednej triedy.

Galaxy A32 5G

Jedným z týchto lacných smartfónov je zrejme už na ceste k nám. Na novinku upozornil server Gizmochina odvolávajúci sa na publikáciu GalaxyClub. Jej zdroje tvrdia, že pôjde o model známy ako Galaxy A32 5G, čo má byť priamy nástupca Galaxy A31.

Veľa sa však toho o ňom nevie, teda aspoň okrem prítomnosti 48 Mpx hlavného a 2 Mpx hĺbkového senzora.

TIP REDAKCIE
Google Pixel Watch pózujú na renderoch: Lákajú na okrúhle telo takmer bez rámikov

Zdroj taktiež uvádza, že Samsung si na nás chystá hneď niekoľko zariadení z radu AX2. Konkrétne je reč o Galaxy A12, A22, A32, A42, A52, A62, A72, A8 a A92. Rozhodne sa teda máme na čo tešiť.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať