Motorola G8 Plus

Motorola Moto G 5G pózuje na renderi. Smartfón ponúkne štyri zadné a dva predné fotoaparáty

Spoločnosť Motorola má usilovne pracovať na svojom vôbec prvom 5G smartfóne z radu Moto G. Novinka údajne debutuje ako Moto G 5G.

Spoločnosť Motorola má usilovne pracovať na svojom vôbec prvom 5G smartfóne z radu Moto G. Novinka, ktorá zrejme debutuje ako Moto G 5G, údajne ponúkne dva predné a štyri zadné fotoaparáty. Informácia vyplýva z renderu, o ktorom informoval web 9to5Google.

Uniknutý render pôvodne pochádza od známeho informátora vystupujúceho ako @evleaks (Evan Blass). Zariadenie nám ukazuje z prednej, zadnej i bočnej strany.

Zdroj: Evan Blass (@evleaks) – via 9to5Google

Ako sme uviedli vyššie, pôjde o vôbec prvý smartfón z radu Moto G, ktorý ponúkne podporu pre 5G siete. Nebude však prvý obecne, keďže portfólio spoločnosti už obsahuje Motorola Edge+.

Implementácia 5G konektivity do radu Moto G je zo strany spoločnosti veľmi rozumné rozhodnutie, keďže práve tento rad je u užívateľov jedným z najobľúbenejších, a to predovšetkým kvôli priaznivému pomeru ceny a výkonu.

Ostatne o smartfóne vieme len to, čo prezrádza uvedený render. Podľa neho má Moto G 5G ponúknuť dva selfie fotoaparáty v kruhových výrezoch a štyri zadné fotoaparáty umiestnené na štvorcovom paneli. Taktiež si môžeme všimnúť, že snímač odtlačkov prstov sa nenachádza vzadu, ale na bočnej hrane.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: UPC eviduje masívny výpadok služieb

Čo sa týka špecifikácií fotoaparátov, ani o tých zatiaľ nie sú dostupné žiadne bližšie informácie. Tesne pod panelom na zadnej strane si však môžeme všimnúť nápisu, v ktorom podľa všetkého stojí “48 Mpx”. Týmto si ale nie sme úplne istí, keďže render je značne nekvalitný.

Okrem hlavného fotoaparátu môže zostava obsahovať širokouhlý snímač, teleobjektív a makro senzor. Aj v tomto prípade však zatiaľ ide len o špekulácie.

Rovnako sa špekuluje aj o 5G čipsete, ktorý Moto G 5G poženie. Nevylučuje sa, že túto úlohu zohrá čerstvo predstavený procesor Snapdragon 690, ktorý sme vám viac priblížili v samostatnom článku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať